Významnú úlohu pri zaistení na paletách hrajú fólie. Či už svoj tovar skladujete dlhodobo v skladoch alebo je prepravujete, je veľmi dôležité vedieť akú fóliu použiť.
Palety chránené fóliou sú odolné voči vonkajším faktorom, ako je vlhkosť, prach alebo zápach, ktorý môže preniknúť a ovplyvniť kvalitu chránených výrobkov.


Vlastnosti naťahovacie fólie

Stretch fólia má všetky vlastnosti, ktoré dokonale stabilizujú a chránia tovar všetkých druhov pri preprave a skladovaní.
Je rozšíriteľný, odolný a vhodný pre všetky typy paliet. Flexibilita fólie ho robí veľmi odolným proti roztrhnutiu, čo je dôvod, prečo funguje ako ochrana obsahu paliet pri preprave.
Perfektne drží na tovaru a bráni jeho pohybu na palete.

Farby fólie – transparentná čierna a modrá

Na výber aj modrá varianta

Stretch fólia je k dispozícii v dvoch variantách – môže byť priehľadná alebo farebná: zvyčajne čierna alebo modrá. Tmavé farby dokonale maskujú obsah tovaru.

Transparentná fólia umožňuje kontrolovať obsah nákladu bez nutnosti pretrhnutia fólie, pretože je transparentná a dokonca aj niekoľko vrstiev natiahnuté fólie vám umožňuje kontrolovať, čo je na palete.

Fólia, ktorá znižuje produkciu odpadu

4.2.7

Rajapack ponúka veľa produktov, ktoré môžu úspešne vylepšiť prácu firiem, ktoré prepravujú tovar na paletách.
Predopnuté fólie, ušetrí až polovicu materiálu pri fixácii paliet.

Porovnanie zvyškového dopadu u predopnutej fólie (vľavo) a bežnej fólie (vpravo)

Odvíjače fólií

Plastové násady na odvíjanie stretch fólie

Odvíjače sú veľkým pomocníkom, ktoré uľahčia prácu pri aplikácii fólií na palety. Ak urobíte menej ako 15 paliet, postačí vám ručný odvíjač. Ak denne urobíte viac ako 15 paliet, už sa vám bude hodiť poloautomatický stroj.

Celý júl beží akcia fólia + odvíjač zadarmo. Ak zakúpite 30 a viac fólií, odvíjač máte úplne zadarmo.

Kategórie: ObalyProduktyŠpeciálne ponuky
2913 views

Zanechať komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vložte komentár

Toto pole fill