0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Igelitové tašky s uškami

Igelitové tašky pre pohodlný prenos tovaru aj darčekov!

Igelitová taška s uškami vo forme s priehmatom či s páskovým držadlom patrí už niekoľko rokov k tradičným prostriedkom na balenie tovaru v kamenných obchodoch, supermarketoch či ako praktický obal pre bežný prenos predmetov všetkého druhu.

  • V ponuke sú v bežnej bielej farbe, ale aj v ďalších farbách ako je čierna, strieborná, červená, priehľadná atď.
  • Mikroténové tašky do hrúbky 25 mikrónov sú vhodné do akejkoľvek predajne so samoobslužným predajom pre prenos nakúpeného tovaru. Čím ťažšie výrobky, tým vyššiu hrúbku by mikroténová taška mala mať.
  • Predávate či prepravujete textilné odevy, metrový textil, obliečky, obuv či iné väčšie a objemné produkty? Potom nevyužite tašky s priehmatom, ale igelitky s uškami.
  • Reklamné PE tašky sa radia k tým najlacnejším a napriek tomu veľmi účinným reklamným nosičom. Vytlačíme na ne Vaše logo, text a zrealizujeme aj náročnejšie prevedenie - už od min. odberu 1000 ks!
Igelitka je ideálna pre galantériu, veľkoobchody s módou, butiky, predajne obuvi, výrobcov textilného tovaru, čistiarní či vo variante na víno aj pre vinotéky atď. K dostaniu v rôznych farebných prevedeniach aj hrúbkach fólie.

4 výsledky
Radiť podľa Relevancie