POTLAČ TAŠIEK, KRABÍC … ALEBO DAJTE SVOJIM OBALOM “TVÁR”

2 min čítania 17 júna 2020

Je veľmi jednoduché obstarať si obyčajný obal bez akejkoľvek potlače. Nie je ale od veci zamyslieť sa nad tým, či nechceme dať obalu aj jeho vlastnú tvár. A odlíšiť tak svoju firmu od ostatných! Prvý dojem zákazník získava práve z obalu a ako bol tovar zabalený. Potlač obalov je jedným z častých marketingových nástrojov firiem.

Najobľúbenejšie sú lepiace pásky

Najrýchlejšou a najlacnejšou možnosťou ako personalizovať Váš obal je potlač pások z PP alebo PVC. Potlačené pásky Vám zaručia nie len reklamný, ale aj bezpečnostný efekt, keďže pásku s potlačou nie je možné strhnúť bez poškodenia. Ďalšou variantou je potlač tašiek! Vybrať si môžete papierové či igelitové tašky, s papierovými ušami alebo plastovými, či s motúzom. Ak zasielate menšie produkty, tak odporúčame firemné obálky s potlačou. Najobľúbenejšie výrobky v tejto kategórii sú plastové obálky pre zasielanie napr. textilu, ktoré v širokej miere využívajú e-shopy s módnym, športovým, detským oblečením alebo doplnkami. Takto propagujete nie len Vašu značku, ale naviac vďaka nízkej vlastnej hmotnosti obálky šetria aj prepravné náklady.

Neexistujúci rozmer krabice je už minulosťou

Zasielate luxusnejší tovar alebo už dlhšiu dobu bez úspechu hľadáte obaly špecifických rozmerov, ktorý by zodpovedal čo najpresnejšiemu formátu Vášho výrobku? Potom stavte na krabice na mieru! Vďaka súčasnej úrovni výrobných strojov je možné vyrobiť takmer akúkoľvek veľkosť či formu kartónového obalu. Pre dokonalý súlad s Vašou podnikovou identitou si môžete vybrať tiež výplňový alebo ochranný materiál do balenia vo Vašich firemných farbách. V e-shope RAJA nájdete napr. hodvábny papier vo viac ako 20 farbách či „harmonikovo“ skladaný SizzlePak v 9 farebných prevedeniach pre tlmenie nárazov. Potlač krabíc zrealizujeme na krabiciach v rozmeroch podľa Vašich predstáv alebo si môžete vybrať hľadaný formát krabice v našom online shope.

Krabice s potlačou
Nie len krabice s potlačou, ale aj lepiace pásky, tašky a obálky! To všetko v RAJA! Spokojný zákazník, ktorý si pamätá Vašu značku je, a to bez preháňania, „zlatým pokladom” spoločnosti. Urobte preto z Vášho obyčajného obalu, obal nezabudnuteľný!

 

 

najlepších kategórií