Ponuka Zatvoriť
rajapack.sk ↗

November v RAJA = znížené ceny a rozličné zľavy! Chcete vedieť viac?

3min čítania 04/11/2022

Milí zákazníci, do Vianoc sice zostáva ešte nejaký ten čas, ale my v RAJA sme sa už teraz rozhodli obdarovať vás a to nie jedným, ale hneď niekoľkými „darčekmi“.

Tento mesiac je štedrý na mnohé akcie a zľavy. Počas celého novembra máte u nás šancu nakúpiť vybraný tovar za znížené ceny. Teraz sa spoločne pozrime na jednotlivé špeciálne ponuky.

Tiché pásky

Prvú extra zľavu -40% vám ponúkame na vybrané Tiché PP pásky. Sú skvelou voľbou do malých priestorov, kde môže byť zvuk lepenky nepríjemný a práve pri týchto páskach je zvuk pri odvíjaní redukovaný. Zároveň sú veľmi odolné. Použité akrylátové lepidlo zaisťuje výbornú priľnavosť na všetky povrchy z papiera alebo lepenky. Okrem toho sú pásky odolné voči UV žiareniu.

Lepiace pásky

Strečové fólie

Ďalšiu špeciálnu ponuku -20% máme na vybrané ručné strečové fólie. Sú elastické a pevné, dokážu sa prispôsobiť akémukoľvek tvaru. Nepoškodia výrobky ani ich obal. Ich odvíjanie je rýchle a tiché a ľahko sa používajú zo strany používateľa. Máme pre vás v ponuke taktiež ekologickú variantu, v dvoch farbách, ktorá je z 80% recyklovaná.

Streřové fólie

Baliace papiere

Pri príležitosti blížiacich sa Vianoc máme pre vás v ponuke tiež zľavu -25% na všetky baliace papiere. Vybrať si môžete z veľkého portfólia, zahŕňajúceho lesklé, kraftové, vzorované a dokonca aj baliace papiere pre deti. Všetky sú elegantné, vysoko kvalitné, s krásnymi farbami. A pozor, túto akciu sme pre vás predĺžili a bude platná až do konca decembra 2022!

Leskli baliaci papier

BLACK FRIDAY – 3 DNI S EXTRA ZĽAVOU

Oficiálny Black Friday sa tento rok spája s blížiacim sa dátumom 25.november. Neváhajte preto a predzásobte sa už teraz. Pripravili sme pre vás dodatočnú zľavu -15% na všetok ostatný nezľavnený tovar. Túto výnimočnú ponuku však máte možnosť využiť LEN 3 DNI a to od 7.11. do 9.11.2022. Všetky bližšie informácie a podmienky použitia nájdete na našich stránkach rajapack.sk.

Black Friday logo

Adventný kalendár

A aby toho nebolo málo, aj tento rok vám prinášame darček k objednávke v podobe nášho Adventného kalendára, či už ste náš nový alebo verný zákazník. Máme ich pre vás v ponuke počas celého novembra, alebo do vypredania zásob. Bližšie informácie taktiež nájdete na webových stránkach rajapack.sk.

 

Adventný kalendár

najlepších kategórií