Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,9/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe
rajaPrint

Obaly s vlastnou potlačou

Personalizovaný obal slúži zároveň ako reklama Vašej firmy

Lepiace pásky s potlačou

Odlíšte sa páskou s individuálnou potlačou! Nielenže vaše obaly chráni počas prepravy, ale naviac poslúži aj ako účinná reklama. Vytvorte si vlastnú pásku pomocou nášho nástroja.

Tašky s potlačou

Papierové tašky s potlačou sú skvelým propagačným nástrojom. Papierové tašky naviac nezaťažujú životné prostredie. Záleží len na Vás akú variantu si vyberiete. Dokážeme potlačiť nie len papierové tašky, ale aj lesklé darčekové tašky a tiež klasické igelitové.

Sáčky s potlačou

RAJA ponúka širokú škálu rozmerov sáčkov, vrátane tých ekologických. Sáčky sú vhodné pre vzorky, skladovanie a to pre všetky druhy tovaru.

Etikety s potlačou

Na lepiace štítky sa skvele hodí logo alebo motto Vašej firmy. Ponúkame širokú škálu rozmerov etikiet.

Obálky s potlačou

Obálky s vlastnou potlačou sú vysoko kvalitné, nákladovo efektívne a slúžia zároveň ako reklama Vašej spoločnosti. Vďaka širokému spektru farieb a vzorov si vyberie každý!

Krabice a poštové obaly s potlačou

Krabice a poštové obaly so špecifickými rozmermi alebo potlačou, ktoré odlíšia Vašu firmu. Chcete mať logo vo vnútri krabice alebo na jej vrchu? Chcete mať logo vrátane svojho firemného motta? Napíšte nám a naši špecialisti sa o všetko postarajú!

Kartónové obálky s potlačou

Obálky sú vhodné na prepravu plochých predmetov, drobného tovaru alebo tlačovín. Sú k dispozícií v bielej alebo hnedej variante. Obálky sú naviac uzatvárateľné pomocou samolepiaceho prúžku.