Ponuka Zatvoriť
rajapack.sk ↗

STRETCH FÓLIA – ÚČINNÁ OCHRANA TOVARU NA PALETÁCH

2min čítania 10/06/2019

Významnú úlohu pri zaistení na paletách hrajú fólie. Či už svoj tovar skladujete dlhodobo v skladoch alebo je prepravujete, je veľmi dôležité vedieť akú fóliu použiť.
Palety chránené fóliou sú odolné voči vonkajším faktorom, ako je vlhkosť, prach alebo zápach, ktorý môže preniknúť a ovplyvniť kvalitu chránených výrobkov.


Vlastnosti naťahovacie fólie

Stretch fólia má všetky vlastnosti, ktoré dokonale stabilizujú a chránia tovar všetkých druhov pri preprave a skladovaní.
Je rozšíriteľný, odolný a vhodný pre všetky typy paliet. Flexibilita fólie ho robí veľmi odolným proti roztrhnutiu, čo je dôvod, prečo funguje ako ochrana obsahu paliet pri preprave.
Perfektne drží na tovaru a bráni jeho pohybu na palete.

Farby fólie – transparentná čierna a modrá

Farebné fólie
Na výber aj modrá varianta

Stretch fólia je k dispozícii v dvoch variantách – môže byť priehľadná alebo farebná: zvyčajne čierna alebo modrá. Tmavé farby dokonale maskujú obsah tovaru.

Transparentná fólia umožňuje kontrolovať obsah nákladu bez nutnosti pretrhnutia fólie, pretože je transparentná a dokonca aj niekoľko vrstiev natiahnuté fólie vám umožňuje kontrolovať, čo je na palete.

Fólia, ktorá znižuje produkciu odpadu

Stretch fólia
4.2.7

Rajapack ponúka veľa produktov, ktoré môžu úspešne vylepšiť prácu firiem, ktoré prepravujú tovar na paletách.
Predopnuté fólie, ušetrí až polovicu materiálu pri fixácii paliet.

Porovnánie fólií

Odvíjače fólií

Odvijače fólií
Plastové násady na odvíjanie stretch fólie

Odvíjače sú veľkým pomocníkom, ktoré uľahčia prácu pri aplikácii fólií na palety. Ak urobíte menej ako 15 paliet, postačí vám ručný odvíjač. Ak denne urobíte viac ako 15 paliet, už sa vám bude hodiť poloautomatický stroj.

Celý júl beží akcia fólia + odvíjač zadarmo. Ak zakúpite 30 a viac fólií, odvíjač máte úplne zadarmo.

najlepších kategórií