Urýchlite svoje balenie s perfektným odvíjačom pásky

3 min čítania 28 marca 2024

Poznáte to, keď vysypete polovicu kancelárskych potrieb a zničíte čerstvo zabalený balík len preto, že ste sa snažili rozmotať neposlušnú lepiacu pásku? Na čo si komplikovať život týmito peripetiami, keď existuje šikovný odvíjač pásky? Táto jednoduchá pomôcka ušetrí vaše nervy, čas aj balenie.

Čo sa zmení, keď začnete používať odvíjač pásky?

  • ušetríte čas a rýchlejšie zabalíte zásielky
  • žiadne hľadanie začiatku pásky či nevďačné odvíjanie pásky zubami
  • páska sa odstrihne rovnomerne a bez strapcov
  • nebudete potrebovať nožnice alebo nôž
  • dlhé pásy pásky sa nezapletú
  • prestanete plytvať
  • ergonomický dizajn zabezpečí pohodlné odvíjanie
  • prenosné varianty si môžete vziať kamkoľvek so sebou

Prejdime sa typy odvíjačov a ich hlavné prednosti.

Stolné odvíjače sú efektívni partneri

Stolné odvíjače pevne držia na mieste vďaka robustnej konštrukcii a protišmykovému odstavcu. Stačí len jemne potiahnuť za koniec a podľa vašej potreby sa páska samočinne a čisto odreže na zabudovanej čepeli. Nožnice i lamentovanie nad hľadaním konca pásky môžete dať bokom. A nebudete mať na pracovnej ploche žiadny neporiadok z odstrihnutých kúskov.

V našej ponuke nájdete rôzne stolové odvíjače pre rozličné šírky lepiacich a baliacich pások  – od 25 mm až po 50 mm. Niektoré umožňujú súčasné odvíjanie viacerých pások naraz, napríklad jednej 50 mm pásky alebo dvoch 25 mm pások. Zákazníci si obľúbili i model značky Tesa , ktorý slúži na pásky (18 alebo 25 mm) bez dutinky.

Ak máte balenia vyše hlavy, odporúčame zvoliť mechanický odvíjač vybavený automatickým rezacím mechanizmom. Ovláda sa jednoduchou ručnou pákou. Možno ste nevedeli, no existuje aj stolný odvíjací strojček navlhčovacích pások, ktorý pásku nielen nareže, ale aj navlhčí. Tak dokonale priľne k povrchom a neodlepí sa.

 

stolní odvíječ

Ručné odvíjače pásky budete mať vždy poruke

Nepotrebujete baliť obrovské množstvá? Na príležitostné balenie zásielok či opravu obalov oceníte praktické prenosné ručné odvíjače pásky. Kompaktná veľkosť sa zmestí aj do tašky či odkladacej priehradky v aute, aby ste mali pásku vždy poruke.

V teréne nikdy neviete, čo sa stane. Keďže chceme vyhovieť všetkým zákazníkom, nájdete u nás varianty na rôzne rozmery pások – úzke 25 mm pásky, klasické 50 mm alebo extra široké 75 mm.

Ak zvyknete nad balením stráviť dlhší čas, budete si pochvaľovať ergonomickú rukoväť. S ňou budú mať šancu žiadne mozole. Niektoré modely majú dokonca brzdu rolky pre požadované napnutie pásky alebo bezpečnostnú zásuvnú čepeľ, aby ste sa neporanili.

Kto by mal mať poruke odvíjač pásky?

Profesionálni baliči, zamestnanci logistiky a skladov, e-shopy a kamionisti pravdepodobne už dávno poznajú výhody týchto vychytávok. No zídu sa aj živnostníkom, majiteľom menších firiem či kuriérom, ktorým cez ruky prejde denne veľa balíkov.

Ak nechcete prichádzať o čas, nervy a peniaze za plytvanie pásky, zoberte si na pomoc odvíjač pásky. Práca s ním pôjde ako po masle.

najlepších kategórií