65. Výročie skupiny RAJA

2 min čítania 19 marca 2020

Skupina RAJA práve oslavuje svoje 65. výročie. Tvrdo sme pracovali, aby sme sa v Európe stali jednotkou v balení. Sme hrdí na to, kam sme sa dnes dostali – ale bez Vás by sme to nedokázali. Je to pre nás obrovská príležitosť Vám poďakovať za dôveru, ktorú ste nám prejavili.

65 ROKOV INOVÁCIÍ

Od založenia spoločnosti RAJA neustále investujeme do produktovej inovácie. Naše nové produkty prispôsobujeme vývoju Vašich potrieb a snažíme sa, aby boli praktické, užitočné a chránili Váš výrobok. RAJA si je vedomá environmentálnych výziev a veľký dôraz kladie na ekológiu a ochranu životného prostredia, a preto neustále hľadá ekologické alternatívy obľúbených obalových produktov. V roku 2019 bol náš ekologický záväzok ocenený cenou Inovácia obalov udelenou našej 80% recyklovanej stretch fólli.

65 ROKOV KVALITNÉ SLUŽBY

Vaša spokojnosť bola vždy našou prioritou. Naše obchodné tímy na telefóne a v teréne Vám pomôžu pri výbere aj objednaní tovaru. Náš katalóg a webová stránka Vám poskytne rýchly prehľad a kompletné informácie o našom sortimente, ktorý je dodávaný v čo najkratšom čase.

65 ROKOV ZÁVÄZKU

Uvedomujeme si, že úloha podnikania nie je len o hospodárení a objeme predaja, ale aj o ľuďoch. Od roku 2006 Nadácia RAJA – Danièle Marcovici podporuje asociačné projekty zamerané na posilnenie postavenia žien po celom svete a bojuje za ich rovnoprávnosť.

V RÁMCI 65. VÝROČIA ODMEŇUJEME ZÁKAZNÍKOV

RAJA odmeňuje svojich zákazníkov! Ako poďakovanie za Vašu priazeň a dôveru máme pre Vás pripravené každý mesiac špeciálne akcie. Na mesiac marec sme pre Vás vybrali univerzálny darček – univerzálny nôž, ktorým jednoducho rozrežete 3, 5 ale aj 7vrstvové krabice, a ktorý je navyše vybavený protišmykovou rukoväťou pre bezpečný rez. Stačí si len vybrať z našich ekologických klopových krabíc Varia eco a univerzálny pomocník je Váš. Pre viac informácií o našich špeciálnych narodeninových ponukách nezabudnite sledovať naše webové stránky.

 

 

najlepších kategórií