Ponuka Zatvoriť
rajapack.sk ↗

Czech Online Expo 2023

2min čítania 06/03/2023

Czech Online Expo 2023 – najväčší český veľtrh pre on-line kumunitu pokračuje aj tento rok. Už o pár týždňov sa môžete zúčastniť na viac ako 140 prednáškach, 17 konferenciách, môžete si vypočuť viac ako 150 rečníkov a prejsť okolo 100 stánkov vystavovateľov.

A my, ako európska jednotka v obaloch, nesmieme chýbať. Náš tím RAJA nájdete v stánku č. E1, kde budú čakať naši špecialisti pripravení odpovedať na vaše dotazy. Tiež vám predvedieme širokú škálu výrobkov vyrobených na mieru, presne podľa požiadavkov zákazníkov, aby ste si mohli predstaviť všetky možnosti, ktoré ponúkame. Budete mať možnosť zoznámiť sa aj s baliacou technikou, ktorá umožňuje zvýšenie efektivity baliaceho procesu a obslúženie väčšieho množstva zákazníkov.  To všetko bude zabalené do priateľskej atmosféry nášho tímu. Určite sa máte na čo tešiť.

Kedy a kde?

  1. – 23. februára 2023 v PVA EXPO Praha Letňany.

Pokiaľ sa chcete taktiež zúčastniť, máme pre vás špeciálnu ponuku a to 50% zľavu na vstupenku. Stačí použiť zľavový kód RAJAPACK na www.czechonlineexpo.cz/order a zľava je vaša.

Pre tých najrýchlejších máme vstupenky ZDARMA. Počet vstupeniek je omedzený, preto nás neváhajte kontaktovať na adrese info@rajapack.cz alebo na telefónnom čísle 0800 400 414.

Slevovy poukaz

Tak neváhajte a príďte sa pozrieť a zažiť 2 dni plné inšpirácie pre váš e-shop!

Na ukážku vám ponúkame video z nášho posledného veľtrhu Czech Online Expo 2022.

 

 

Tešíme sa na vás a čoskoro dovidenia!

Váš tím RAJA 

najlepších kategórií