Spoločnosť RAJA získala zlatú cenu v súťaži E-Commerce 2021 Awards

2 min čítania 19 júla 2022

Spoločnosť RAJA získala zlatú cenu v súťaži E-Commerce 2021 Awards

Nová e-shop platforma skupiny RAJA bola ocenená v 15. ročníku súťaže E-Commerce Awards vo Francúzsku. Spoločnosť RAJA a tiež spoločnosť Ahead Digital získali zlatú cenu v kategórii Najlepší design stránok, ktorá se udeľovala najlepším webovým a mobilným rozhraniam roku 2021.

Ocenenia za elektronický obchod, ktoré udeľuje francúzsky časopis Ecommerce Magazine, vyzdvihujú najlepšie iniciatívy a najvýznamnejších hráčov v odbore. Spoločnosť RAJA je hrdá na to, že toto ocenenie získala za svoju novú európsku platformu elektronického obchodovania, ktorú vyvinula spoločnosť Digital Factory skupiny RAJA.

 

Tím RAJA Group Digital Factory

 Tím RAJA Group Digital Factory, ktorý vyvinul novú digitálnu platformu ocenenú v súťaži E-commerce 2021 Awards

 

Nová platforma, ktorá bola navrhnutá, testovaná a overená zákazníkmi spoločnosti RAJA, zlepšuje a zjednodušuje nakupovanie zákazníkom celej skupiny. Vďaka modernému designu a novým funkciám ponúkajú stránky plynulejšie prehliadanie a nakupovanie na všetkých zariadeniach. Produktové stránky boli vylepšené o filtre a dynamické cenové tabuľky, ktoré zákazníkom uľahčujú výber. Zákaznícka zóna bola obohatená a vďaka samoobslužnej funkcii môžu zákazníci spravovať svoje nákupy konsolidovaným spôsobom a na rôznych miestach, čo urýchľuje schvalovací proces objednávok.

Na tejto novej platforme sú umiestnené aktivity elektronického obchodovania viac než 20 spoločností skupiny RAJA v Európe.

Skvelú prácu designérov si môžete prezrieť v nasledujúcom videu:

najlepších kategórií