RAJAPACK uvádza na trh rad obalových produktov inšpirovaných Hrou o tróny

3 min čítania 12 apríla 2019

Je to tady! Dlho očakávaná séria populárneho seriálu Hra o tróny je tu za pár dní! Úžasný a strhujúci príbeh autora George RR Martina konečne odhalí veľké tajomstvo. Aký má pôvod Jon Snow? Kto je právoplatným dedičom Železného trónu? Na tieto otázky sa čoskoro dozvieme odpoveď.

Musíme sa vám k niečomu priznať – ani my v RAJAPACKu sme tomuto fenoménu neunikli. Preto sme sa rozhodli uviesť na trh rad produktov inšpirovaných Hrou o tróny.

Expedičné tubusy pre oceľové meče

Expedičné tubusy

Tieto tubusy sú tak odolné, že pojmú aj meč z Valyrijské ocele, ktorým ako jediným možno zabiť Bielých chodcov. Menšie veľkosti tubusov sú vhodnejšie pre meče typu Ihla, ktorú vlastní Arya Stark.

Etikety označujúce nebezpečný materiál

Etikety na označenie nebezpečného materiálu

Valium je vysoko horľavá látka, s ktorou je nutné zaobchádzať veľmi opatrne. Vďaka také etikete, sú jasne viditeľné balíky, ktoré túto látku obsahujú (alebo tiež iné nebezpečné látky).

Izotermické krabice pre udržanie chladu na horúcom juhu

Izotermické krabice

 

Cestovanie zo Zimohradu na juh môže byť náročné. Je potreba veľa zásob potravín. Našťastie máme izotermické krabice, ktoré umožňujú prepraviť potraviny, farmaceutické a biotechnologické produkty s úplnou bezpečnosťou a v chlade.

 

Prepravné škatule pre knihy z Citadely

Prepravné škatule

V knižnici Citadely sú uchovávané všetky znalosti a pamäte, ktoré ľudstvo počas storočí uchováva. Každá kniha je ozajstným klenotom a musí sa s ňou zaobchádzať veľmi opatrne, aby nedošlo k jej poškodeniu.

 

Papier a pero pre zoznam Aryi Stark

Papier a pero

Aj keď má Arya dobrú pamäť, nie je na škodu mať vždy po ruke kus papiera a pero. Preto máme kvalitné kancelárske potreby, ktoré vydržia celé Aryino dobrodružstvo.

Bublinkové obálky pre ochranu správ pri transporte vranami

Bublinkové obálky

V Siedmich kráľovstvách nie je žiadny telefón ani e-mail … veľmi spoľahlivé sú vrany, ktoré sú poslovia všetkých správ.
Aby pergameny došli nepoškodené, bolo by vhodné, ich vložiť do týchto obálok. Obálky nie sú len pre pergameny, ale aj pre šperky zo zlata, kostí alebo drahých kameňov!

Ak aj vy chcete tieto obaly inšpirované Hrou o tróny, kliknite na nasledujúcu stránku!

 

 

 

 

 

 

najlepších kategórií