Ponuka Zatvoriť
rajapack.sk ↗

Obálky a poštové obaly

3min čítania 10/06/2020

Nech už posielate svoje výrobky prostredníctvom pošty, kuriérom alebo prepravnou spoločnosťou, vždy by ste si mali vybrať správny druh obálky podľa druhu zásielky. Na výber máte množstvo rozmerov a materiálov. Ktorý je však pre Vašu zásielku ten najlepší?

PLASTOVÉ OBÁLKY

Pokiaľ hľadáte obal, ktorý sa nepoškodí a ktorý odolá poveternostným podmienkam, plastové obálky sú tou ideálnou voľbou. Jednoducho do nich zabalíte tričko, obliečky či dokonca aj perinu, ale aj krabicu od topánok. Ich veľkou výhodou je, ako už bolo spomenuté, ich vodeodolnosť a odolnosť voči roztrhnutiu. Naviac sú mäkké a flexibilné a jednoducho sa uzatvárajú s pomocou samolepiacej klopy. Plastové obálky zaručia, že Vaša zásielka bude chránená po celú dobu, nech už si vyberiete akýkoľvek druh prepravy. Pokiaľ chcete šetriť životné prostredie siahnite po kartónových alebo kraftových obálkach.

Plastové obálky

BUBLINKOVÉ OBÁLKY

Bublinkové obálky sú najčastejšie využívané na prepravu poštou. Sú kvalitné s dostačujúcou ochranou pre krehké produkty. Vďaka výplni z bublinkovej fólie dobre tlmia nárazy, šetria Vaše náklady za poštovné vďaka nízkej vlastnej hmotnosti a jednoducho sa uzatvárajú vďaka klope so samolepiacim prúžkom. Sú ideálne pre zasielanie drobnej elektroniky, CD, DVD nosičov, bonboniér a iných produktov. Rozmerov máme v ponuke taktiež mnoho – od malých obálok 100×165 až po A3+, čo je veľkostne vhodné mimo iné aj pre kalendáre.

Bublinkové obálky

KARTONOVÉ OBÁLKY

Kartónové obálky z hladkej či mikrovlnitej lepenky sú ideálne pre zasielanie výrobkov z papiera – katalógy, kalendáre, diáre, výročné správy, knihy, zošity, ale taktiež pre CD a DVD. Poskytujú dostatočne pevnú ochranu pre papierové druhy zásielok, jednoducho sa uzatvárajú – či už s pomocou zásuvných lamiel alebo samolepiacich prúžkov – a vypadajú reprezentatívne. Sú vhodné pre zasielanie poštou, ale aj kuriérskymi službami. Obálky disponujú perforačnou niťou pre jednoduché otvorenie.

Kartonové obálky

KARTONOVÉ OBALY NA KALENDÁRE A KNIHY

Aj výrobky ako sú knihy je vhodné zabaliť do kartónových obalov, ktoré ich ochránia počas prepravy. Kalendáre je vhodné uzavrieť do zásielkového obalu, ktorý bol vyrobený pre ne na mieru. Mikrovlnitá lepenka ich ochráni pred pretrhnutím a jednoducho sa uzatvára vďaka zásuvnej lamele. Knihy najlepšie pasujú do krížových obalov, ktoré sa jednoducho zložia. Krátke klopy zafixujú produkt a k dokonalému zabaleniu stačí cez ne pretiahnuť dlhé klopy, zalepiť a balíček je pripravený na expedíciu. Vyberať je opäť možné z rozmerov A5, A4 a A3. Obal na kalendáre je s maximálnymi rozmermi 1000x700x11mm.

Kartonové obaly

najlepších kategórií