Ponuka Zatvoriť
rajapack.sk ↗

Tajomstvo nových strojov na výrobu výplní

3min čítania 11/10/2019

Kompaktné malé stroje, ktoré dokážu veľa užitočného. Novinkami v sortimente RAJA sú stroje na výrobu vzduchových výplní vrátane nových fólií. Menovite sú to stroje RAJA AIR1 a RAJA AIR2. Nechýba ani zástupca firmy Sealed Air a to konkrétne stroj NewAir I.B. Nano. V tomto článku si je viac priblížime.
K čomu je taký stroj dobrý? To je jednoduché. Prístroje dokážu vyrobiť vzduchové výplne, ktoré slúžia jednak práve ako výplň do prázdnych priestorov škatúľ či boxov ale aj ako ochrana tovaru. Zaujímavosťou tiež je, že 10 roliek fólie sa rovná 1 kamiónu plný klasickej bublinkovej fólie (typ fólie pre FILL-AIR Rocket). Vďaka takému stroji si môžeme zvoliť „tvrdosť“ bublín, teda nafúknutie bublín v závilosti od typu výrobku, ktorý chceme ochrániť.

AIR First

Ideálny stroj pre nízku spotrebu balíkov cca 100 balíkov za deň. Vďaka tomuto pomocníkovi budete baliť o niečo rýchlejšie. Stroj dokáže vyrobiť 3,5 m výplne za minútu. Je tiež veľmi kompaktný.

RAJA AIR 1

Tento prístroj slúži pre dennú spotrebu zhruba 300 balíkov denne. Stroj dokáže vyrobiť až 10 m výplne za minútu. Stroj okrem iného disponuje tiež zaťahovacím stabilizátorom, pre veľkoformátové role. Ovládanie je veľmi jednoduché vďaka digitálnemu displeji.

RAJA AIR 2

Druhým typom je prístroj RAJA AIR2, ktorý je vhodný pre dennú spotrebu cca 500 až 1500 balíkov za deň. Je o poznanie rýchlejší ako predchádzajúci stroj – vyrobí 20 m výplne za minútu. Vďaka intuitívnemu dotykovému displeji je ovládanie prístroja veľmi jednoduché.

NewAir I.B. Nano

Stroj sa ľahko integruje do akejkoľvek baliacej stanice. Je vhodný pre nižšiu spotrebu a to cca 100 balíkov za deň. Produkuje 5 m náplne za minútu.

Fólie z prírodných surovín

Strom

Dnes by každý chcel baliť ekologicky a využívať ekologické obaly. Pred pár rokmi nepredstaviteľná vec, ale už teraz máme na výber. RAJA ponúka niekoľko možných ekologických balenia, ale tiež práve aj fólie pre stroje.
Na výber sú polyetylénové fólie, fólie z 50% recyklovaného polyetylénu a alebo fólie zo 35% prírodných surovín. Prírodná surovina, ktorá je použitá vo fóliách je zemiakový škrob. Okrem iného sa tento typ fólie skladá aj zo 65% biodegradibilného polyméru PBAT.

Pre viac informácií zavolajte na 0800 400 414.

najlepších kategórií