Baľte dobre, baľte rozumne

2 min čítania 20 novembra 2020

Nový katalóg je tu s ním aj nové motto „Baľte dobre, baľte rozumne”. A čo v novom katalógu nájdete? Sú to napríklad nové sáčky, tašky a nové darčekové obaly! Novinky nájdete aj v rámci hygienických potrieb, po ktorých je v súčasnej dobe vysoký dopyt a samozrejme sú veľmi dôležité pre ochranu ľudí.

Ekologické novinky

Sáčky vhodné na potraviny

Potraviny v sáčku

Pridali sme 51 nových rozmerov sáčkov. A to sáčky odolné, vhodné aj pre ťažšie výrobky, ale aj sáčky vhodné napríklad pre drobnú bižutériu alebo cukrovinky.

Väčšina našich papierových sáčkov je totiž vhodná pre styk s potravinami.

V našej ponuke stále nájdete 50% a 100% recyklované sáčky. Tieto sáčky sú rovnako kvalitné ako tie štandardné.

Rozšírili sme ponuku papierových obalov na sprievodnú dokumentáciu o obálky s potlačou. Tieto obálky sú vyrobené zo silikónového papieru a neobsahujú lepidlo s rozpúšťadlom.

Hygienické potreby

Hygienické potrebyDopyt po hygienických potrebách je stále vysoký a s prichádzajúcim chladným počasím dopyt rastie. Opatrenia v rámci prevencie pred COVID-19 sa neustále menia a firmy sa snažia zásobiť, aby ochránili svojich zamestnancov a zákazníkov.

Do ponuky sme pridali ďalšie dezinfekcie ako na ruky, tak aj na dezinfekciu povrchov.

Ďalej sme pridali aj ochranné štíty a respirátory. Dôležitá je tiež ochrana rúk, pretože vírus sa drží na povrchu. Rozšírili sme preto ponuku rukavíc. Ochrana zdravia sa netýka len koronavírusu, ale tiež bezpečnosti práce. Preto u nás nájdete aj ochranné prilby, ochranu sluchu a zraku.

 

 

Darčekové balenie

Látková taškaUž bolo dosť ochrany pred „koronou“ a rovno sa vrháme sa tú najfarebnejšiu časť celého katalógu – darčekové balenie. Sekciu darčekových obalov tvorí viac než 450 produktov.

Darčekové obaly nie sú len tašky a baliace papiere, ale aj rôzne ozdobné výplne ako napríklad SizzlePak alebo obľúbený hodvábny papier, ktorý je k dispozícii v 23 pestrých farbách.

V ponuke sú tiež tieto nové tašky:

Tašky Zerotree – tieto tašky sú naozajstnou ekologickou alternatívou. Sú vyrobené z trávy a z vlákien bavlníku. Úchyty tašiek sú z jutového povrázku.

Farebné kraftové tašky vrátane mini verzie

Bavlnené tašky vrátanie potlače

 

V ponuke darčekových obalov nájdete omnoho viac!

najlepších kategórií