0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Darčekový papier, celofán

Darčekový papier a celofán pre ozdobné balenie Vašich darčekov a darčekových košov!

Pre vkusné balenie využite obojstranný luxusný baliaci papier v čiernostriebornej či červenozlatej kombinácií a ďalších farbách. Tento papier sa vyznačuje vysokou kvalitou vďaka kraftovému papieru. V sortimente nájdete aj ďalšie darčekové papiere pre balenie darčekov v elegantných motívoch s pestrofarebnými prúžkami, baliaci papier s detskými motívmi, darčekový papier velvet CHIC v barokovom vzore atď.

Farebný dekoračný papier nájdete vo farbách ako je biela, červená, hnedá či v tlmenom tóne modrej a čokoládovej. Ozdobný papier a jeho najpredávanejšia rolka je v ponuke v striebornej a zlatej farbe či v pestrej ružovej, tyrkysovej a jiné. S měřením a řezáním papíru vám pomohou naše řezačky a odvíječe.

Na balenie drobných produktov odporúčame papierové alebo celofánové sáčky. Darčekový celofánový sáčok disponuje spevneným krížovým dnom z kartónu. Celofány sú rovnako ako ozdobné papiere ideálne pre rýchle a lacné balenie darčekových artiklov na predajni aj vo firme. Cena rolky celofánu po 120 m už od 15 € ! Košice, Bratislava, Poprad? Dodáme Vám ho do 2-3 dní po celej SR!

15 výsledkov
Radiť podľa Relevancie