ORIGINÁLNE TIPY NA VIANOČNÉ BALENIE

3 min čítania 17 decembra 2019

Blížia sa nám Vianoce a to je ten pravý čas vám dať tipy ako zabaliť vianočné darčeky. Darčeky sa nemusí týkať len rodiny a priateľov, nemali by sme zabúdať ani na obchodných partnerov či zákazníkov. Určite stojí za to si nájsť chvíľu a využiť týchto pár tipov pre zabalenie vianočných darčekov. Rozbaľovaní darčekov bude ešte radostnejší! V ponuke RAJA nájdete sekciu, ktorú nazývame boutique. To sú baliace papiere, stuhy, škatule a tašky na víno a mnoho ďalšieho!

Papierové tašky

Ak nie ste zruční v balení, odporúčame využiť papierové tašky, ktoré sú v predaji aj v farebných prevedeniach. Darček jednoducho vložíme do tašky a prípadne dodáme visačku s menom alebo prianím. Jednoduché a rýchle zároveň.

Ďalšou možnosťou sú tašky z lakovaného papiera rôznych veľkostí. Tašky môžu byť okrem iného personalizované – na tašky sa dodá jednoduché a výstižné priania napríklad do Nového roka!

Papierové tašky

Dekoratívne krabičky

Najlepším spôsobom je využiť darčekové krabičky. Ideálne sú pre kozmetiku, knihy, rôzne cukrovinky, šperky apod. Elegantné krabičky s magnetickým uzáverom sú rýchlo zložené a vďaka magnetu sa jednoducho uzavrú. Môžu sa využiť spolu s hodvábnym papierom, ktorý celému balenie dodá na luxuse. Aby sme mali istotu, že sa tovar vnútri škatuľky nepoškodí, môžeme balenie doplniť o SizzlePak. To sú farebné hoblinky hrubého papiera v rôznom farebnom prevedení.

Dekoratívna krabička

Dekoratívne baliace papiere

V ponuke RAJA ich nájdete naozaj veľké množstvo. Kraftovej papiere sú veľmi odolné voči roztrhnutiu. Eleganciu balenie dodajú metalické baliace papiere. Často sa pre rôzne balíčky využíva aj celofán. RAJA nezabúda ani na deti, preto u nás v ponuke nájdete baliaci papier aj pre nich.

Lesklý baliaci papier

Stuhy, stužky a hviezdičky

Stuhy a rôzne ozdobné prvky, dodajú baleniu ten správny vianočný vzhľad! Obľúbené sú saténové stuhy, ktoré sa hodia predovšetkým pre lesklé papiere. Darčeky možno tiež zabaliť ekologicky – lykom. Spolu s kraftovým papierom bude balenie “eco-friendly” a zároveň esteticky zabalené.

Krabica so stuhou

Obaly pre fľaše

Ako už je tak tradíciou, častým darčekom je fľaša vína či nejakého sektu a podobne. Nezabúdajme, že by fľaša mala byť riadne zabezpečená. Existuje rad riešení – boxy na fľaše, sáčky, tašky a krabice. Riešením môže byť tiež odolný kufrík či krabička z vlnitej lepenky.

Obal pre fľaše

Či už sa rozhodnete pre akékoľvek balenie, dôležité je aby mal obdarovaný z darčeka radosť!

Celý tím RAJA Vám praje šťastné a veselé Vianoce!

najlepších kategórií