0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Tašky, darčekové balenie

Tašky, sáčky, papier pre atraktívne a očarujúce darčekové balenie!

Darčekové obaly a balenie prezentujú vaše výrobky a vašu firmu, dajte si preto záležať na správnom výbere. Nájsť reprezentatívne obaly alebo materiály na ich výrobu vám pomôže naša široká ponuka produktov – na sklade ich máme viac ako 350, ktoré sú zoradené do prehľadných kategórií.

V RAJA e-shope môžete zakúpiť:

  • Jednoduché a elegantné papierové tašky v niekoľko farebných prevedeniach a veľkostiach. Vybrať si môžete z lakovaného a matného papiera, darčekových tašiek s priehľadným okienkom a tašiek na víno. Váš tovar bude skvele vyzerať aj v ekologických taškách z kraftového papiera.
  • Štýlové plastové tašky, ktoré sú pevné a zvládnu aj väčšie predmety. Zvoliť si môžete rôzne farby alebo sa rozhodnúť pre 100 % recyklovateľné tašky.
  • Darčekový baliaci materiál je skvelý pre slávnostné okamihy. Ponúkame všetko od hodvábneho papiera a celofánu až po darčekové mašle, stuhy a etikety s potlačou.
  • Darčekové obaly na balenie menších predmetov. Od menších darčekových krabičiek na šperky alebo parfumy cez elegantné sáčky až po štýlové obálky.
  • Obaly na víno patria medzi stálice. S fľašou kvalitného vína nikdy nešliapnete vedľa. A vďaka darčekovému baleniu bude vyzerať skvele a nerozbije sa.
  • Bavlnené tašky s potlačou aj bez potlače, ktoré potešia každého, kto sa zaujíma o ekológiu. Vyberte si z viacerých farieb a vzorov.

Na vybrané darčekové balenia môžete dať vytlačiť logo vašej firmy, text alebo darčekovú etiketu. Vďaka tomu posilníte nielen dojem zo samotného tovaru, ale aj značku vašej firmy.

Darčekové balenie je skvelý spôsob, ako ušetriť čas a zároveň dosiahnuť skvelého vzhľadu. Čerešničkou na torte, ktorá vás môže odlíšiť od konkurencie sú dekoratívne doplnky, ako ozdobné rozetky, stuhy alebo mašle.

Čaká vás veľa darčekov na zabalenie? Zaobstarajte si pomocníka v podobe rezačky papiera alebo odvíjača darčekovej fólie, papiera alebo stuh.

Ak darčeky nedoručujete osobne, ale posielate ich, nezabudnite sa vybaviť aj vhodnými krabicami a výplňovým materiálom, aby ste zabránili poškodeniu tovaru.

154 produktov

BOUTIQUE