• 0800 400 414 Pondelok - piatok od 8:00 do 17:00
    info@rajapack.sk
  • Nákup vo veľkom? Cenová ponuka ZADARMO
  • 4,8/5
    Hodnotenie zákazníkov
  • Prvá objednávka? Dodanie ZADARMO od objednávky nad 55, - EUR bez DPH
logo raja 0800 400 414 info@rajapack.sk
0,00 € Žiadny produkt
Rýchla objednávka

Tašky, darčekové balenie

(101 produktov)
Tašky, sáčky, papier pre atraktívne a očarujúce darčekové balenie!
Štýlovo a elegantne zabalený produkt je prezentáciou nielen vloženého obsahu, ale aj imidžom Vašej firmy! Práve tento aspekt je jeden z dôvodov, prečo v ponuke Rajapack objavíte rozsiahly sortiment s viac ako 350 výrobkami v kategórii balenia darčekov.

Papierové tašky patria vďaka rýchlemu baleniu tovaru k najvýužívanejším artiklom v tejto kategórii. Sú vyrobené z najkvalitnejšieho papiera tzv. kraftu, vďaka ktorému získavajú v súčasnosti veľmi preferovaný prirodzený vzhľad.

Vybrať si môžete z rôznych možností úchytov od točeného špagátu z papiera cez papierové, bavlnené či šifónové uchá. Tašky a sáčky sú k dostaniu v matnej či lesklej lamininácii a na želanie je možná tiež reklamná potlač tašiek s požadovaným textom, logom atď. Balenie darčekov, parfémov, šperkov, galantérie či iného darčekového tovaru ešte nikdy nebolo také ľahké, atraktívne a rýchle!

Darčekové balenie zahŕňa nielen už spomínané tašky, ale aj originálne obaly na víno a zabudnúť nesmieme ani na darčekový papier, kufríky, darčekové krabice či luxusné darčekové obálky popr. sáčky v decentných či nápaditých pestrých farbách.

Ozdobte Vaše darčeky efektívne a vkusne vďaka jednoduchým dekoratívnym doplnkom, akými môžu byť drobné ozdobné rozetky, darčekový celofán, hodvábny papier, stuhy či mašle. V kombinácii so štýlovou etiketou s logom Vašej firmy získavate navyše nielen atraktívne, ale aj reprezentatívne darčekové balenie!