Porota prestížneho ocenenia Purchasing Trophies už druhý rok po sebe udelila zlatú medailu skupine RAJA v kategórii „Inovatívny dodávateľ“.

 

Porota ocenila neustálu snahu skupiny RAJA o ekologickú zodpovednosť a zavádzanie riešení, ktoré sú pre zákazníkov ľahko použiteľné.

V rámci súťaže boli ocenené dva výrobky spoločnosti RAJA. Prvým je Ručný strečový papier  s certifikátom FSC, ktorý je 100 % recyklovateľný. Druhým produktom je Recyklovaný bublinkový papier, ktorý je taktiež vyrobený z recyklovaného papiera. Tieto alternatívy plastových obalov sú ideálne na ochranu a zabezpečenie zásielok udržateľným spôsobom a zároveň sú novinkami v našej ponuke výrobkov.

 

Ulrick Parfum, riaditeľ nákupu a produktového marketingu skupiny, ktorý si prišiel prevziať ocenenie v sprievode svojho tímu, venoval cenu „všetkým zamestnancom, ktorí okrem svojej funkcie nákupcov zohrávajú konkrétnu úlohu aj pri rozvoji nášho podnikania neustálym zlepšovaním ponuky našich výrobkov, najmä z hľadiska ochrany životného prostredia. Táto zlatá medaila ešte viac posilní našu motiváciu inovovať a navrhovať nové riešenia.“

Okrem týchto dvoch ocenených produktov však RAJA pridala do svojej ponuky aj ďalšie nové produkty. Doplnili sme naše portfólio hlavne o množstvo nových ekologicky zodpovedných produktov a posilnili tak ekologické záväzky spoločnosti RAJA.

Celkovú ponuku produktov si môžete prezrieť na rajapack.sk.

Kategórie: BalenieE-commerceEkológiaEkologické obaly
84 views

Zanechať komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vložte komentár

Toto pole fill