0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Archivácia dokumentov

Optimalizujte priestor vo Vašej kancelárií pomocou prehľadnej archivácie dokumentov a písomností!

Archivácia dokumentov je kľúčovou súčasťou efektívneho riadenia informácií a dodržiavania právnych predpisov. Týka sa rôznych odvetví a organizácií. Naša ponuka produktov na archiváciu dokumentov zabezpečuje, že všetky dôležité záznamy budete mať v súlade so zákonom dobre usporiadané a bezpečne uložené. Naše riešenia vám pomôžu dodržiavať predpisy týkajúce sa uchovávania a likvidácie dokumentov a ochránia dôležité informácie pred stratou alebo poškodením.

Vďaka úložným boxom môžete prehľadne usporiadať i prepravovať archivované dokumenty. Sú prenosné, ľahko sa dajú označiť a prispôsobiť vašim potrebám. Dokumenty uložené v boxoch sú vám kedykoľvek k dispozícii. Ich skladovanie je možné v horizontálnej aj vertikálnej polohe, pretože obsahujú praktický úchyt aj priestor pre označenie boxu.

Archivačné krabice s vekom sú navrhnuté tak, aby boli odolné, štruktúrované a prehľadné. Sú vyrobené z pevnej lepenky s pevným kartónovým dnom, ktoré nezlyhá ani pri skladovaní, ani pri prepravovaní dokumentov. Udržia hmotnosť až do 30 kg.

Umožnia vám systematicky usporiadať a kategorizovať dokumenty v úložných boxoch, v zakladačoch a šanónoch. Naše archivačné krabice sú vyrobené z kvalitných materiálov a zabezpečujú vašim dokumentom dlhodobú ochranu. Pojmú 6 až 8 úložných boxov s dokumentmi.

Archivácia dokumentov podľa zákona sa nedá predstaviť ani bez prítomnosti ďalších pomôcok, ako sú archivačné spony, farebné kartónové rozlišovače, značkovacie kolieska, zložky, kancelárske dosky na spisy s gumičkou, zakladače rôznych farieb a rozmerov, prospektové obaly a iné.

Naše riešenia na archiváciu dokumentov vám umožňujú efektívne spravovať tok informácií, čo vám šetrí čas a námahu pri ich hľadaní. Zároveň vám pomáhajú dodržiavať zákonné požiadavky na uchovávanie dokumentov.

Nezáleží na tom, či ste malá firma alebo veľká korporácia, naše produkty sú navrhnuté tak, aby vám poskytli spoľahlivú a praktickú podporu pri archivácii a správe dokumentov. Investujte do správneho archivačného riešenia a uistite sa, že vaše cenné dokumenty sú vždy v bezpečí a k dispozícii, bez úmorného hľadania.

11 výsledkov
Radiť podľa Relevancie