0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Obaly na dokumentáciu, etikety

Etikety, štítky a obaly na dokumenty pre spoľahlivé označenie Vášho tovaru pri preprave či skladovaní!

Poďte vylepšiť proces balenia do dokonalosti. Náš široký sortiment etikiet, štítkov a obalov na dokumenty vám umožní spoľahlivo označiť akýkoľvek tovar pri skladovaní a preprave. Pomôžu vám bleskovo identifikovať konkrétne výrobky, zabrániť poškodeniu krehkého tovaru a predísť chaosu v sklade. 

Využite potenciál dokumentačných obalov naplno. Umožňujú praktické označovanie a adresovanie jednotlivých zásielok alebo tovaru na paletách (kontrola obsahu bez ich otvorenia) a tiež chránia vložené dokumenty (faktúry, dodacie listy) pred poškodením, vlhkosťou alebo stratou.

  • V e-shope RAJA si môžete zakúpiť rôzne typy obalov na dokumenty - samolepiace vodítka vo forme priehľadných obálok bez potlače, so slovenským textom a medzinárodnou potlačou.
  • Obaly sú vyrobené z pevnej PE fólie a odolného silikónového papiera. Vždy si môžete vybrať z niekoľkých veľkostných variantov a cenovo výhodných balení.

V rámci individuálneho označovania tovaru sa málokedy zaobídete bez tlače etikiet, ktoré ponúkame v hárkoch pre laserové tlačiarne aj v kotúčoch vhodných pre automatické tlačiarne. Vrátane všetkého príslušenstva.

Manipuláciu s krabicami a paletovaným tovarom zjednodušujú štandardizované výstražné etikety alebo farebné samolepiace kolieska. Na prvý pohľad umožňujú orientáciu, signalizujú krehký tovar alebo nebezpečný tovar. Tieto prepravné a manipulačné etikety možno v prípade potreby doplniť bezpečnostnými indikátormi náklonu alebo vlhkosti.

49 produktov

LABELS