Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,9/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Obaly na dokumentáciu, etikety

Etikety, štítky a obaly na dokumenty pre spoľahlivé označenie Vášho tovaru pri preprave či skladovaní!

Všetko pre jasnú a okamžitú identifikáciu Vašich krabíc,paliet aj jednotlivých produktov v sklade. Obaly na sprievodnú dokumentáciu slúžia nielen pre praktické označenie a adresovanie nákladu, ale ochránia aj vložené doklady ako sú faktúry, dodacie listy a iné pred poškodením a vlhkom.

Tieto samolepiace sprievodky sú k dostaniu ako priehľadné obálky bez potlače či s českým textom popr. s medzinárodnými potlačami "Dokumenty k zásielke, Packaging list, Lieferschein" atď. Vďaka týmto praktickým obálkam je možné kontrolovať obsah nákladu bez nutnosti otvorenia zásielky. Všetky obaly na sprievodnú dokumentáciu sú vyrobené z pevnej PE fólie, vrátane silikónového papiera na vnútornej strane.

Ponuka RAJA obsahuje tiež výstražné etikety s pokynmi pre manipuláciu pri expedícii Vašich krabíc a kartónov, pre signalizáciu nebezpečných látok v obaloch atď. V kategórii etiketovanie nechýbajú print etikety pre individuálne potlače Vašich produktov, ktoré sú k dispozícii v štandardnej bielej farbe popr. v rade rôznych farebných prevedení.

Sortiment dopĺňajú tlačiarne pre tlač etikiet a tlač čiarových kódov, vrátane príslušných etikiet do týchto tlačiarní. Kompletnú paletu produktov uzatvárajú termo etikety pre zasielanie, štítky na označenie tovaru v sklade, magnetické etikety pre značenie predmetov v prevádzke, štítkovače či ďalšie popisovacie prístroje.

49 produktov