0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Ovinovacie a uzatváracie stroje

Baliace stroje pre optimalizáciu procesov balenia krabíc a nákladu

V RAJA ponúkame širokú škálu baliacich strojov a príslušenstva, ktoré sú určené na zjednodušenie procesov balenia krabíc a nákladu. V ponuke nájdete ovinovacie a páskovacie stroje, ktoré tovar spoľahlivo držia na mieste.

Ovinovacie stroje perfektne fixujú a ochránia tovar pred znečistením. V porovnaní s ručným ovíjaním redukujú spotrebu fólie a šetria čas potrebný na dôkladné zafixovanie jednej palety. Zároveň zabezpečujú rovnomerné a pevné obalenie, čím zvyšujú bezpečnosť a stabilitu nákladu počas prepravy.

Pre rýchle a spoľahlivé upevnenie ťažkého nákladu máme k dispozícii výkonné páskovacie stroje. Zídu sa vám, ak potrebuje zefektívniť opáskovanie objemných balíkov a paliet. Oceníte frikčný svár, ktorý nahrádza spony.

Z našej ponuky uzatváracích strojov odporúčame kvalitné ručné zošívačky značky Josef Kihlberg, ktoré sú schopné zošiť akékoľvek kartóny až do hĺbky 22 mm. Pre integráciu do baliacej linky ponúkame stroje na uzatváranie krabíc 3M, ktoré dosahujú výkon až 30 krabíc za minútu. Tieto stroje zabezpečujú rýchle a presné uzatváranie krabíc, čím zvyšujú efektivitu baliaceho procesu.

Chcete zvýšiť produktivitu výroby a znížiť náklady na balenie? Títo pomocníci vám prinesú spoľahlivé, rýchle a ekonomicky efektívne spôsoby balenia, ktoré budú na mieru sedieť vašim špecifickým potrebám.

Máte otázky týkajúce sa baliacej techniky? Neváhajte nás kontaktovať! Radi vám spracujeme ideálne obalové riešenie na mieru priamo vo vašej firme.

5 výsledkov
Radiť podľa Relevancie