0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Lepiace pásky, páskovanie, uzáver obalov

Lepiace pásky, páskovanie, uzatváranie obalov

Nakúpte si lepiace a viazacie pásky na dokonalé uzavretie obalov od špecialistu na balenie. V e-shope RAJA nájdete kompletný sortiment na lepenie a viazanie všetkých typov obalov za výhodné ceny, so zárukou skladových zásob a rýchleho dodania. Vhodné pre priemysel, logistiku a obchod.

Lepiace pásky sú nenahraditeľnými pomocníkmi v každom procese balenia. Môžete sa spoľahnúť na cenovo výhodné baliace pásky od osvedčených značiek, ktoré nájdete v našom sortimente. Či už si vyberiete univerzálne lepiace pásky alebo špeciálne lepiace pásky. Držia ako prišité.

Ponúkame klasické PP alebo PVC pásky (priehľadné, biele, hnedé, farebné), ako aj vystužené pásky s vláknami, výstražné, izolačné, obojstranné alebo kobercové pásky. V našom sortimente nájdete aj ekologické papierové pásky, ktoré sú obľúbené pre svoju ľahkú recyklovateľnosť a estetiku.

  • Pri nákupe nezabudnite na odvíjače pások, ktoré vám ušetria veľa času a nervov.

Viazacie pásky vyrobené z rôznych materiálov bezpečne uzavrú, utiahnu alebo zaistia akékoľvek objemné alebo ťažšie predmety. Vyberte si z rôznych šírok, pevností a farieb.

  • Odporúčame doplniť praktické príslušenstvo v podobe univerzálneho páskovacieho nástroja, plastových/kartónových rohov alebo uzatváracích klipov.

Využite potenciál lepiacich pások naplno. Nechajte si od nás vytvoriť personalizovanú reklamnú potlač pások - s logom vašej spoločnosti, vo farbách vašej spoločnosti, s ľubovoľným textom.

132 produktov

TAPES