• 0800 400 414 Pondelok - piatok od 8:00 do 17:00
    info@rajapack.sk
  • Nákup vo veľkom? Cenová ponuka ZADARMO
  • 4,8/5
    Hodnotenie zákazníkov
  • Prvýkrát na RAJA? Dodanie ZADARMO od objednávky nad 55, - EUR
logo raja 0800 400 414 info@rajapack.sk
0,00 € Žiadny produkt
Rýchla objednávka

O spoločnosti RAJA

EURÓPSKA OBCHODNÁ SKUPINA RAJA
VÁŠ PARTNER NA TRHU OBALOVÝCH MATERIÁLOV V EURÓPE

Viac ako 60 rokov skúseností, rozsiahly výber obalových riešení, cenová efektivita a cez 700.000 spokojných zákazníkov sa podieľajú na vedúcom postavení skupiny RAJA na európskom trhu.
Ako medzinárodná spoločnosť francúzskeho pôvodu je zastúpená v 17 európskych krajinách.
Vďaka stálej inovatívnej stratégii v spojení s vysokou kompetenciou v produktovej oblasti Vám skupina RAJA môže ponúknuť najširší sortiment produktov, trhom osvedčených techník balenia a prvotriedny zákaznícky servis.


Základné údaje skupiny
Najväčší výber obalových materiálov v Európe


Vďaka politike dynamických inovácií ponúka skupina RAJA, európska jednotka na trhu obalov, svojim zákazníkom viac ako 10.000 produktov pre profesionálne balenie, zasielanie, vyplňovanie, fixáciu, ochranu, prepravu
a skladovanie Vášho tovaru.

 

Zákazníci vo všetkých odvetviach


Skupina RAJA má široké spektrum klientov. Našich viac ako 700.000 zákazníkov pochádza zo všetkých oblastí hospodárstva v rôznych organizačných veľkostiach: od medzinárodných koncernov, cez stredne veľké podniky až po malé či celkom novo založené firmy.

 

Naša multikanálová stratégia


Ponúkame veľa spôsobov objednania tovaru, a to prostredníctvom štyroch vzájomne sa doplňujúcich komunikačných kanálov so zákazníkmi, ktorými sú: katalóg, internet, telefón a pracovníci v externých lokalitách.