Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,9/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Kartónové krabice, kontajnery

Kartónové krabice, kontajnery na obaly vo viac ako 550 rozmeroch pre optimálne balenie produktov!

Pýtate sa, kde kúpiť lacné krabice na balíky a Vaše produkty za priaznivú cenu? Objednajte si krabicu v eshope Rajapack a môžete si byť istí, že Váš tovar dôjde vždy bezpečne do cieľa! V našom online veľkoobchode si zaručene vyberiete ideálne kartónové obaly a krabičky, ktoré vďaka svojim materiálovým vlastnostiam spoľahlivo ochránia vaše výrobky:


  • Kartóny sú vyrobené z pevnej vlnitej lepenky excelentnej kvality pre najvyššiu ochranu obalu, a tým aj obsahu.

  • V e-shope nájdete nielen klasickú variantu ako je kartónová krabica či malá krabička, ale aj ďalšie papierové obaly v inovatívnych variantách, ktoré minimalizujú čas potrebný na ich zloženie či zalepenie.

  • Papierové krabice a boxy sú špeciálne vyrobené pre rôzne účely použitia a typy výrobkov ako sú normované kartóny v exaktných formátoch (A3, A4, A5), poštové obaly či dlhé, ploché, výškovo nastaviteľné, paletovatelné krabice a iné.

  • Nezáleží, či hľadáte malé krabičky či veľké kartónové krabice v lokalite Košice, Žilina, Bratislava, Nitra či Prešov ... RAJA Vám objednanú kartonáž doručí do 2-3 dní po celej Slovenskej republike!
Ak napriek širokému výberu nenájdete kartónový obal a box, ktorý hľadáte, neváhajte nás kontaktovať! Predaj a výroba krabíc na mieru už od 500 ks (v závislosti od rozmeru) patrí do portfólia našich profesionálnych služieb pre zákazníkov.

161 produktov

Selector box SK

Nájdite vhodné rozmery kartónových krabíc

Viac ako 550 veľkostí skladom!

Zadajte hľadaný rozmer v mm
(Dĺžka x Šířka x Výška)