0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Kartónové krabice, kontajnery

Kartonové krabice, kontajnery

Kartónové krabice patria k najpoužívanejším a najuniverzálnejším obalom pre bezpečnú prepravu a skladovanie širokej škály produktov. Vďaka rozmanitej ponuke materiálov, veľkostí a špeciálnych úprav dokážu poskytnúť spoľahlivú ochranu takmer akémukoľvek tovaru. Preto sa tešia obľube firiem všetkých veľkostí od malých prevádzok až po obrovské fabriky.

Vyberte si krabice podľa materiálu a odolnosti

Základom našej ponuky sú klasické klopové krabice vyrobené z vlnitej lepenky rôznych hrúbok: 

Ako zistiť, ktorá lepenka je tá pravá? Prečítajte si náš blogový článok

Pre špecifické požiadavky ponúkame aj:

  • biele kartónové obaly s príjemným estetickým vzhľadom. 
  • krabice na potraviny pre ochranu pred vlhkosťou a mastnotou 
  • praktické krabice s automatickým sklápacím dnom, ktoré sa zložíte jediným pohybom. 

Akú veľkosť krabíc si vybrať?

Hľadáte konkrétnu veľkosť kartónového obalu? V našom portfóliu nájdete viac ako 550 rozmerov – malé krabičky i veľkokapacitné kusy s rozmermi 800 x 600 x 600 mm. Využite priehľadný vyhľadávač na tejto stránke a rýchlo sa dostanete ku krabiciam, ktoré potrebujete.

Okrem klasických obdĺžnikových krabíc ponúkame aj ďalšie špeciálne tvary a formáty. Dlhé a úzke krabice sú konštruované napríklad na zabalenie lyží, trubíc či plagátov. Ploché krabice zase oceníte pri preprave plochých predmetov (zrkadlá, rámy, obrazy, plagáty atď). 

Štvorcový tvar nájde uplatnenie všade tam, kde sa kladie dôraz na kompaktnosť obalu. Pre maximálnu efektivitu skladovania a zásielok sú k dispozícii praktické výškovo nastaviteľné krabice.   

Špeciálne krabice pre rôzne využitie

Popri univerzálnych obaloch ponúkame aj radu špeciálne konštruovaných krabíc pre konkrétne použitie. Napríklad krabice na knihy s dostatočným priestorom na potlač, obaly šité na mieru pre kalendáre, CD/DVD nosiče či tubusy na bezpečnú prepravu dlhých a úzkych tovarov. 

👉V ponuke nájdete klasické obaly formátu A3, menšie varianty A4, A5, A6 a A7. Využijete ich na zasielanie dokumentov, tlačovín, hárkov, zložiek či drobných tovarov. 

Prepravné obaly a kontajnery

Súčasťou našej ponuky prepravné obaly s veľkou kapacitou – odolné lepenkové kontajnery a robustné drevené debne. Využitie nachádzajú pri expedicii ťažkých, nadrozmerných zásielok alebo zásielok vyžadujúcich maximálnu ochranu tovaru. Vysoká nosnosť a pevná konštrukcia bezpečne odolajú aj tŕnistým prepravným podmienkam.

Krabice na pivo a víno

Extra kategóriu tvorí sortiment papierových krabíc určených na prepravu a skladovanie alkoholických nápojov. Ponúkame praktické prepravné krabice na pivo a víno i darčekové krabičky. 

Krabice na sťahovanie a archiváciu

Čoraz viac populárne sú medzi našimi zákazníkmi praktické klopové kartónové obaly na sťahovanie a archiváciu. Zahŕňajú:

  • priestranné krabice na sťahovanie s praktickými úchytmi na prenášanie, 
  • úložné boxy na dlhodobé skladovanie vecí,  
  • špeciálne krabice na balenie oblečenia.  

Krabice na nebezpečný tovar

Pokiaľ plánujete posielať škodlivé chemikálie, batérie, farby či iné potenciálne rizikové produkty, zabaľte ich do krabíc na nebezpečný tovar, ktoré spĺňajú prísne bezpečnostné normy ADR. Okrem spoľahlivej krabice nezabudnite aj na výplňový materiál, ktorý zabráni neželanému pohybu produktu v krabici a prípadnému poškodeniu obalu pri nárazoch. 

Krabice na mieru? Máme aj tie

Hoci je naša ponuka veľmi pestrá, počítame s tým, že sa nájdu zákazníci so špeciálnymi nárokmi. Ak máte špecifické požiadavky na rozmery, materiály alebo úpravy vašej kartónovej krabice, sme tu pre vás. 

Ponúkame službu výroby krabíc na mieru, v rámci ktorej pre vás navrhneme a vyrobíme potrebné krabice. Jednoducho nám zašlite zadanie a my vám dodáme kartónový obal šitý na mieru. Obráťte sa na európskeho lídra v oblasti balenia tovarov.

159 produktov

Selector box SK

Nájdite vhodné rozmery kartónových krabíc

Viac ako 550 veľkostí skladom!

Zadajte hľadaný rozmer v mm
(Dĺžka x Šířka x Výška)