Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,9/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Obálky a tubusy

Obálky a tubusy

Ponúkame kompletný sortiment obálok a tubusov všetkých veľkostí, farieb a vzorov. Výhodné ceny, skladová dostupnosť a rýchle dodanie sú u nás samozrejmosťou. V e-shope RAJA si môžete vybrať obalový materiál presne podľa vašich predstáv - lacné obaly na firemné dokumenty, pohľadnice, vizitky, faktúry alebo iné druhy a formy vašich výrobkov.

Ponúkame štandardné typy a veľkosti obálok (C6, C5, B4, B5 a DL) v klasickom prevedení, vystužené obálky s bočnými skladmi pre ťažké spisy alebo dokumenty, ktoré sa nesmú pri odosielaní skladať, ako aj obľúbené kartónové obálky v mnohých rozmeroch, v hnedej a bielej farbe.

Potrebujete bezpečne odoslať podlhovasté zásielky a ochrániť ich pred deformáciou alebo zlomením? Vyberte si vhodný okrúhly alebo štvorcový tubus. Na zasielanie alebo archiváciu výkresov, stavebných plánov, máp, plagátov alebo reklamných materiálov v kotúčoch sú ideálnou voľbou papierové výkresové tubusy z pevnej, špirálovito stočenej lepenky. Ponúkame ich v rôznych dĺžkach a priemeroch.

Neviete, ktorý typ obálky je najvhodnejší na zasielanie vašich výrobkov?

  • Na tlačoviny a korešpondenciu použite cenovo najvýhodnejšiu štandardnú listovú obálku (ceny od 0,02 EUR).
  • Ak posielate mobilné telefóny, dátové nosiče, optiku, kozmetiku, šperky alebo iný krehký tovar, odporúčame použiť bublinkovú obálku.
  • Pri zasielaní objemnejších výrobkov citlivých na vlhkosť sú najlepšou voľbou vodotesné plastové obálky.

49 produktov

MAILING