0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Obálky a tubusy

Obálky a tubusy

Ako firma potrebujete spoľahlivé a odolné obaly na zasielanie dokumentov, produktov a cenných zásielok svojim obchodným partnerom a zákazníkom. V RAJA nájdete kompletnú ponuku kartónových, bublinkových, plastových obálok a tubusov v rôznych veľkostiach, farbách a materiáloch. Pozrite sa spolu s nami, čo všetko je k dispozícii. 

Odolné kartónové obálky pre bezpečný transport

Kartónové obálky sú najuniverzálnejšie a ponúkame ich v množstve rozmerov z hladkej aj vlnitej lepenky. Využijete ich na zasielanie:

  • kancelárskych potrieb a spisov,
  • elektroniky a príslušenstva,
  • kníh, časopisov a brožúr,
  • oblečenia a textilu,
  • kozmetiky a drogérie. 

Samolepiace obálky alebo so zásuvným uzáverom zabezpečia ochranu obsahu. Kartón je pevný a odolný voči nárazom, takže nemusíte sa báť znehodnotenia obsahu. 

Chráňte krehké predmety s bublinkovými obálkami

Ľahko rozbitné predmety do cieľa bezpečne dorazia v nárazuvzdorných bublinkových obálkach. Špeciálna vrstva zaisťuje absorpciu nárazov a otrasov, ktorej sa častokrát nedá vyhnúť. 

Obálky z papiera, fólie alebo celulózy navyše zaisťujú odolnosť voči vode, nečistotám a pretrhnutiu. Ak vám záleží na bezpečí vášho tovaru, bublinková obálka je jednoducho nutnosťou. K dispozícii máme rôzne formáty, stačí si vybrať. 

Na dlhé predmety využite tubusy

Odosielate výkresy, plagáty, zrolované obrazy či iné dlhé, neohybné predmety? Zásielkové tubusy zo špirálovej alebo vlnitej lepenky ich ochrania pred pokrčením a zlomením.

Špecifickým produktom sú hranaté tubusy, ktoré sa vďaka svojmu tvaru neskotúľajú počas prepravy a taktiež ich môžete bez problémov stohovať. Pre extra ťažké dlhé predmety (napr. kovové rúry) odporúčame tubus Robustpack. 

Listové a zásielkové obálky pre dokumenty 

Na bezpečné doručenie listov, faktúr, ponúk či zmlúv využite poštové obálky. Ponúkame dopisné obálky, klasické zásielkové aj zosilnené pre hrubšie dokumenty so záhybmi. Vyhovejú vašim požiadavkám na veľkosť, materiál aj štýl. 

Väčšina obálok disponuje samolepiacim uzáverom s ochranným prúžkom. Veľmi citlivé tlačivá potrebujú prémiové riešenie – obálky so zosilnenými vláknami/s lepenkovou stenou, ktoré bránia prelomeniu obsahu. 

Vedeli ste, že existuje niekoľko formátov poštových obálok? Túto tému podrobnejšie rozoberáme v článku Aké formáty a rozmery poštových obálok existujú?

Nepriepustné plastové obálky

Odosielate materiály citlivé na vlhkosť, chemikálie či elektroniku? Spravte si zásoby vodotesných plastových obálok. Tu je niekoľko dodatočných tipov, ktoré vám uľahčia výber: 

  • pre ľahkú identifikáciu obsahu zvoľte priehľadné plastové obálky, 
  • pre zvýšenú ochranu pred poškodením si objednajte si obálky s dvojitými stenami, 
  • plastové obálky s vankúšikmi ochránia krehký obsah pred nárazmi. 

Viac o typoch obálok sa dočítate v tomto článku.

V RAJA dbáme na bezpečnosť a nedotknuteľnosť vašich zásielok. Vyberte si z nášho širokého sortimentu kvalitných obalov presne také, ktoré budú chrániť cenné dokumenty, výrobky a predmety počas prepravy. Predídete tak stratám a budete mať istotu, že zásielka dorazí neporušená.

50 produktov

MAILING