0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Manipulačná technika

Ručné manipulačné vozíky pre bezproblémový transport aj veľmi ťažkého a objemného nákladu

Potrebujete bezpečne a efektívne prepravovať tovar vo vašom sklade či výrobe? Prinášame vám široký sortiment robustných policových a paletových vozíkov pre jednoduchý transport všetkých druhov nákladu.

Najobľúbenejším pomocníkom pri nakladaní a prevádzaní paliet je určite paletový vozík. Vďaka maximálnemu možnému zaťaženiu až 2 500 kg a sklopenej konštrukcii zvládne aj tie najťažšie bremená. Navyše je ľahko ovládateľný a skladný, takže vám nebude zavadzať. 

Ak hľadáte univerzálne riešenie na prepravu materiálov a náradia, stavte na policové vozíky a nastaviteľnými poličkami. Vďaka čomu sa prispôsobia akémukoľvek nákladu. 

A keďže mnohé modely policových vozíkov sú vyrobené z ľahkého hliníka, ktorý nekoroduje, môžete ich používať aj vo vlhkom prostredí. 

Obzvlášť odolné sú tiež naše oceľové prepravné rudly a plošinové vozíky natreté modrým ochranným náterom. Ich nosnosť až 150 kg zvládne pojme veľký objem a hmotnosť. Výhodou je tiež kompaktné skladovanie vďaka skladacej konštrukcii.

V RAJA si vyberie každá prevádzka

V našej ponuke nájdete vozíky v rôznych cenových reláciách, počnúc ekonomickými modelmi. Zvoľte si spoľahlivú manipulačnú techniku šitú na mieru vašej prevádzky. Radi vám pomôžeme s výberom. 

19 výsledkov
Radiť podľa Relevancie