0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Výroba papierových krabíc na mieru

Rajapack Vám vyrobí potlačené papierové krabice na mieru s rozmanitou potlačou, v rôznych rozmeroch a farbách!

Nechajte si vytvoriť krabice s vlastnou potlačou od európskeho lídra a špecialistu na obalové materiály. Vyrobíme pre vás krabice na mieru podľa vami zvolených rozmerov a dizajnu. Môžete si vybrať veľkosť kartónovej krabice, tvar, farbu, text a potlač loga. S výrobkami RAJA máte istotu efektívneho a ekologického balenia. Dôraz na ekológiu je pre nás kľúčový pri výrobe aj recyklácii.

  • Vedeli ste, že obaly prispôsobené presne na mieru konkrétnemu výrobku ho ideálne chránia počas prepravy a skladovania a šetria vám náklady na výplňový a fixačný materiál?

Vďaka firemnej potlači môžu zákazníci rýchlo identifikovať zásielky vašej spoločnosti. Krabice s potlačou tak budú propagovať vašu značku počas celej prepravy – a to s minimálnymi nákladmi na reklamu.

Ktoré krabice na mieru ponúkame za najlepšie ceny?

  • Hnedé klopové krabice 3VVL s nosnosťou do 30 kg. Sú to ideálne obaly na balenie, ochranu a prepravu širokej škály výrobkov. Ponúkame aj mnoho variantov pre ploché, okrúhle a objemné výrobky. Môžete si vybrať aj variant s elegantne vyzerajúcou bielou papierovou úpravou na vonkajšej strane.
  • Hnedé klopové krabice 5VVL s nosnosťou do 30 kg. Optimálne balenie na prepravu a skladovanie robustných výrobkov, ktoré sú citlivé na nárazy. Vďaka vysokej odolnosti kartónu sú vhodné na dlhodobú a náročnú prepravu.
  • Poštové krabice (zásielkové) sú ideálne na zásielky vo formáte A7, A6 alebo A5. Tieto nárazuvzdorné krabice z pevnej vlnitej lepenky s pevnou ochranou hrán vďaka bočným kartónovým lamelám poskytujú vysokú úroveň ochrany prepravovaného a skladovaného tovaru. Sú odolné voči prepichnutiu a vlhkosti.

Dokážeme vyrobiť krabice na mieru s kvalitnou potlačou v požadovanom formáte. Rýchlo a pohodlne. Naši odborní poradcovia s vami prediskutujú vaše predstavy, odporučia vám vhodné riešenia a poskytnú vám bezplatnú cenovú ponuku. Môžete nás kontaktovať e-mailom na adrese info@rajapack.sk alebo od pondelka do piatku telefonicky na čísle 0800 400 414.

5 výsledkov
Radiť podľa Relevancie