Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,9/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Sáčky, vrecia, plastové boxy

Univerzálne plastové sáčky, vrecia a nádoby pre drobné aj veľkoformátové výrobky!

Plastové vrece či sáčok sa radí k nejvšestranějším obalom na balenie a ochranu tovaru voči prachu a nečistotám. Špecializujeme sa na predaj viac ako 320 rôznych foriem ako sú pevné igelitové vrecia na odpad, veľké plastové vrecia na stavebnú suť, PE či celofánové sáčky, PP (polypropylénové) sáčky na textílie či darčeky a ďalšie. Chcete zabaliť menší spotrebný materiál v sklade, uschovať veľké výrobky, objemné odevy alebo ochrániť antistaticky citlivé súčiastky?
Náš veľkoobchod ponúka sáčky pre rýchle a lacné balenie či uskladnenie rozličných produktov rôznych rozmerov a hmotností:


  • Igelitové sáčky v uzatvárateľnej forme sú dostať na zips či ako samolepiace v rôznej sile od lacných a klasických hrúbky 50 až po 150 mikrónov. Vďaka variantám s popisovateľným poľom Váš tovar navyše ľahko označíte.

  • Polyetylénové vrecúška a silné, veľké igelitové vrecia sú využívané tiež na brikety, pestovanie paradajok atď.

  • Plastové nádoby s vekom od 6l cez 50l až 80l sú vhodné nielen pre úschovu artiklov v kancelárii či prevádzke, ale aj v dielni, na predajni atď. Bez veka je plastová nádoba vhodná na rôzne náradie a súčiastky pre jasný prehľad.
Bratislava, Košice, Banská Bystrica či Žilina? Igelitové sáčky a nádoby v našom e-shope Vám dodáme kamkoľvek do 2-3 dní!

109 produktov

Bagselector

Nájdite vhodné sáčky

Viac ako 550 veľkostí skladom!

Zadajte hľadaný rozmer v mm
(Šířka x Výška)