0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Výplňový a fixačný materiál

Výplňový a fixačný materiál

S výplňovým a fixačným materiálom od špecialistu na obaly RAJA môžete svoj tovar chrániť počas skladovania a všetkých prepravných ciest - spoľahlivo a za prijateľné ceny. Pre optimálnu ochranu vašich výrobkov zohľadnite ich tvar, veľkosť, náchylnosť na poškodenie a hmotnosť.

Ak chcete zabaliť krehké predmety alebo elektroniku, odporúčame vám výplňové materiály z bublinkovej fólie. Tento typ fólie sa optimálne prispôsobí tvaru každého výrobku a okrem poškodenia ho ochráni aj pred prachom a vlhkosťou. Na dostatočnú ochranu predmetov s citlivým povrchom sa ako najlepšia voľba ukazujú penové fólie. Oba typy materiálov sa dodávajú vo forme sáčkov, ako aj vo forme voľne loženej rolky.

Ak potrebujete zabaliť výrobky s veľkou hmotnosťou alebo ostrými hranami, oceníte ekologické a cenovo výhodné papierové fixačné materiály vo forme vlnitej lepenky alebo baliaceho papiera, ktoré majú univerzálne použitie - od balenia jednotlivých výrobkov do krabíc alebo boxov až po oddelenie tovaru pri paletizácii.

Sortiment spoločnosti RAJA zahŕňa aj kusový výplňový materiál do krabíc.

  • Vedeli ste, že granule Flo-pak Natural sú vyrobené zo škrobu, a preto sú 100 % šetrné k životnému prostrediu? Dokonale zabalia každý výrobok, zafixujú ho a ochránia pred nárazmi a deformáciou.
  • Dodávame klasické vzduchové vankúšiky (tiež vyrobené podľa ekologických noriem z obnoviteľných zdrojov) plnené aj vo forme fólie, ktoré sa hodia na väčšinu štandardných zariadení.

122 produktov

TAPES