Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,9/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Výplňový a fixačný materiál

Výplňový materiál a fixácia pre dokonalú ochranu Vašich produktov na všetkých transportných cestách!

Ochráňte Vaše výrobky pri preprave spoľahlivo a za priaznivé ceny. Pre optimálnu ochranu tovaru je dôležité vziať do úvahy ich tvar, citlivosť voči poškodeniu a hmotnosť. Pokiaľ chcete obaliť krehké predmety či elektroniku, potom odporúčame jednoznačne výplňové materiály v podobe bublinkovej fólie.

Fólia sa optimálne prispôsobí tvaru výrobku a ochráni ho tiež pred prašnosťou a vlhkom. Pre ochranu senzibilných povrchov sú v prevažnej väčšine využívané penové fólie. V prípade ochrany ostrohranných a veľmi ťažkých produktov odporúčame papierové fixačné materiály vo forme cenovo výhodnej lepenky či ako baliaci papier.

V sortimente RAJA nájdete tiež výplňový materiál pre výplň dutín krabíc, ako je fixačná pena alebo granuly flopak. Pre dôkladnú separáciu tovaru v obaloch či na paletách sú využívané ochranné preložky, ktoré od seba spoľahlivo oddelia produkty v jednotlivých radoch.

Pre štandardnú ochranu povrchu sú doporučované flexibilné plastové siete. Náš výplňový a fixačný materiál je vyrobený v súlade s ekologickými normami a pochádza z obnoviteľných prírodných zdrojov!

120 produktov