0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Skladovanie, manipulácia

V oblasti skladovania a manipulácie existuje potenciál pre optimalizáciu v každej firme!

Využite potenciál svojich skladovacích alebo výrobných priestorov na maximum. Spoločnosť RAJA, popredný európsky špecialista na balenie, ponúka kompletné vybavenie pre každý sklad a dielňu. Vedeli ste, že pri skladovaní a manipulácii s tovarom je vždy priestor na optimalizáciu, lepší výber zariadení a maximalizáciu priestoru?

Vybavte svoje pracovné priestory profesionálnymi stolmi, regálmi a funkčným príslušenstvom. Zjednodušte si manipuláciu s tovarom pomocou baliacich alebo mobilných stolov, rezacích strojov alebo odvíjačov fólií. Všestranné kovové regály vám umožnia organizovane ukladať výrobky a predmety aj tých najmenších rozmerov. 

  • Regály sú základným prvkom na maximalizáciu a zefektívnenie každého skladu a dielne. Doplňte ich praktickými regálovými zásobníkmi a úložnými košmi, ktoré sa dodávajú v mnohých veľkostiach a tvaroch.

Multifunkčné plastové zásobníky a boxy vám umožnia prepravovať, skladovať a prehľadne organizovať vaše výrobky. Či už použijete stohovateľné euro prepravky, priehľadné plastové prepravky s vekom alebo univerzálne stohovateľné boxy, váš tovar bude vždy "na svojom mieste".

Pri manipulácii s väčším množstvom výrobkov alebo zásielok sa nezaobídete bez pomoci kvalitného paletového vozíka. Plošinové vozíky, prepravné podvozky alebo veľkokapacitné manipulátory vám uľahčia prácu pri preprave tovaru.

Čerešničkou na torte pre vašu prevádzku je nepostrádateľné drobné vybavenie v podobe spoľahlivých váh, presných meračov, ostrých nožov a nožníc.

59 produktov

WAREHOUSE