• 0800 400 414 Pondelok - piatok od 8:00 do 17:00
    info@rajapack.sk
  • Nákup vo veľkom? Cenová ponuka ZADARMO
  • 4,8/5
    Hodnotenie zákazníkov
  • Prvá objednávka? Dodanie ZADARMO od objednávky nad 55, - EUR bez DPH
logo raja 0800 400 414 info@rajapack.sk
0,00 € Žiadny produkt
Rýchla objednávka

Kartónové krabice na nebezpečné látky

(2 produkty)

Certifikované obaly na nebezpečné látky v súlade s predpismi UN!

Všetky krabice na nebezpečné látky v ponuke RAJA zodpovedajú platným legislatívam prepravy nebezpečných materiálov, ku ktorým radíme farby, technické plyny, oleje, pohonné hmoty, kyseliny či iné zápalné a životu nebezpečné kvapaliny.

Vďaka certifikácii môžete tieto krabice na balenie nebezpečných vecí prepravovať na všetkých bežných transportných cestách. Spĺňajú predpisy v rámci leteckej dopravy (IATA ), v námornej preprave (IMDG), v cestnej premávke (ADR) aj v železničnej doprave (RID). Naše krabice na nebezpečné látky spĺňajú požiadavky 4G aj 4GV.

Na vyžiadanie Vám zašleme požadované certifikáty faxom, popr. e-mailom po doručení krabíc. V sortimente nájdete aj príslušenstvo pre krabice na nebezpečné látky, ako sú napr. extra pevné sáčky, sypká izolácia, vystužené lepiace pásky pre uzavretie kartónu, etikety pre označenie nebezpečných látok a ďalšie.

Nájdite vhodnú krabicu Viac ako 550 veľkostí skladom!
Neboli nájdené žiadne výsledky zodpovedajúce Vášmu vyhľadávaniu. Prosím vložte údaje do povinných polí. Zadané hodnoty musí byť väčší ako nula, prosím zmeňte hodnoty.
2 produkty Zrušiť filter
Zoznam Mriežka
Klopové krabice na nebezpečný tovar
-30%
9 variant
od  4,92 € bez DPH
Vermikulit
-10%
1 varianta
od  24,10 € bez DPH