0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Papierové tašky

Ideálne papierové tašky pre atraktívne balenie Vašich produktov a darčekového tovaru!

Papierové tašky predstavujú štýlový, ale zároveň jednoduchý a cenovo dostupný spôsob elegantného balenia rôzneho tovaru. Vďaka pevnému materiálu a lepenému dnu sa len tak ľahko neroztrhnú. Pevnosť zaručujú aj kvalitné úchyty z bavlny, papiera, šnúrky alebo saténovej stuhy, farebne zladené so vzhľadom tašky.

Balenie samotné vám s darčekovými taškami zaberie len zlomok času, takže zvládnete aj veľký počet balíčkov raz-dva. Výhodou papierových tašiek je aj to, že sa dajú použiť opakovane. Vybrať si môžete aj 100 % recyklovateľné varianty, ktoré potešia každého priaznivca udržateľného životného štýlu.

V širokom sortimente RAJA si môžete vybrať z rôznych veľkostí a farieb. Hnedé papierové tašky sú vďaka prirodzenému vzhľadu kraftového papiera sázkou na istotu. Pre luxusné predmety sú skvelou voľbou biele papierové tašky, ktoré vyzerajú elegantne. Zvoliť si však môžete aj niektorú z ďalších farieb v lesklom alebo matnom prevedení

RAJA TIP: Pre okázalejšie príležitosti zvoľte lakovaný papier. Je mimoriadne vhodný na tašky na víno alebo šampanské. Dojem urobia aj papierové tašky s klopou zdobenou saténovou stuhou.

Chcete, aby váš darček vynikol? Siahnite po papierových taškách s priehľadným okienkom. Balenie tak bude ešte štýlovejšie. Pre efektívnejšiu prezentáciu vašich produktov a značky odporúčame zvoliť papierové tašky s potlačou, na ktoré môžete vytlačiť firemné logo alebo akýkoľvek text. Či už sa chystáte otvoriť stánok na veľtrhu, alebo vás čaká iná spoločenská udalosť, potlač pomôže vašim zákazníkom alebo obchodným partnerom lepšie si vás zapamätať.

Výhodou papierových tašiek je aj ich priaznivá a férová cena. Nech si objednáte akékoľvek množstvo, cena za tašku zostáva rovnaká.

Nezabudnite si pozrieť aj naše ďalšie darčekové balenia. U nás nájdete luxusné krabice, obálky, baliaci papier a mnoho ďalšieho.

25 výsledkov
Radiť podľa Relevancie