0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Tašky

Tašky pestrých farieb v atraktívnom dizajne i pevnosti!

Tašiek nie je nikdy dosť. Či ste obchodník a hľadáte praktické riešenie na balenie tovaru, alebo jednoducho chcete prekvapiť svojich blízkych nejakým darčekom, v ponuke tašiek nájdete to, čo potrebujete.

Naše igelitové vrecká a tašky sú odolné a dostupné v rôznych veľkostiach a farbách, aby vyhoveli vašim požiadavkám. Zaujmú vás klasické priesvitné, biele alebo radšej farebné vrecká? Všetky sa dajú potlačiť aj vaším logom alebo vlastným návrhom potlače.

Zabaľte zákazníkovi nakúpený tovar do štýlovej igelitovej tašky, za ktorú sa nebude hanbiť. Vrecká sú vhodné nielen na prenášanie, ale aj na ochranu tovaru pred znečistením či iným znehodnotením.

Papierové tašky sú ekologickou voľbou a tlieskame všetkým, ktorí popri vlastných obchodných cieľoch nezabúdajú myslieť ani na životné prostredie. Naše papierové tašky sú vyrobené z recyklovateľného materiálu a sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a dizajnoch.

Dáte prednosť bielym alebo radšej hnedým papierovým taškám? V našej ponuke sa nachádzajú aj farebné papierové tašky, ktoré pôsobia sviežo a aj svojou farebnosťou sa môžu prispôsobiť vašim firemným farbám. Sú vhodné pre rôzne príležitosti, na balenie tovaru i na balenie darčekov. Zvážte, či vám na tašky potlačíme vaše firemné logo.

Hľadáte ekologický spôsob, ako zabaliť svoje darčeky? Naše darčekové tašky vám pomôžu spraviť dobrý dojem. Pôsobia elegantne a sú dostupné v rôznych veľkostiach a farbách, v lesklom i matnom prevedení. Zvoliť si tiež môžete tašky so spevneným dnom, ktoré unesú aj vyššiu váhu v prípade, že ste si pre niekoho pripravili väčšiu nádielku. Budeme radi, ak sa vám vďaka darčekom zabaleným v našich darčekových taškách podarí druhým vyčarovať úsmev na tvári.

Špeciálne tašky na víno sú dostatočne pevné a dokonale ochránia fľaše s vínom či iným alkoholom. Tieto tašky sú praktické a elegantné, a ak sa ich rozhodnete potlačiť firemným logom, dáte darčeku osobný charakter.

Naša ponuka je rozmanitá a kvalitná. Tašky a vrecká vám pomôžu v očiach zákazníka alebo obdarovaného zanechať dobrý dojem a ušetríte čas a úsilie, ktoré by ste inak venovali zložitému a možno nie príliš efektnému baleniu vašich darčekov a tovarov.

8 výsledkov
Radiť podľa Relevancie