0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Zmršťovacia a zvarovacia technika

Zváračky a zmršťovacie stroje pre priemyslové balenie drobných a väčších produktov!

Zváračky a zmršťovacie stroje sa využívajú na priemyselné balenie drobných produktov i väčších položiek. Naše stolné zváračky vám ušetria čas – rýchlo a efektívne pripravia fólie i sáčky, aby produktivita vo vašej firme mohla rásť. Vybrať si môžete podľa veľkosti a výkonu, do ponuky sme zahrnuli zariadenia pre rôzne potreby.

Zváračky fólií dokážu spracovať materiál do hrúbky 2 x 100 mikrónov, čo sa hodí na stredne ťažké tovary. Výborne tesnia a chránia produkty pred vonkajšími vplyvmi, a teda nachádzajú  využitie v potravinárskom i elektronickom odvetví. 

Pre potreby zmršťovania ponúkame plynové pištole, ktoré sú dostupné aj v praktických sadách na uľahčenie manipulácie a používania. Ich hlavnou výhodou je rýchle a rovnomerné zmršťovanie, čo sa postará o profesionálne balenie rôznych typov produktov. Vďaka  výnimočnej odolnosti si môžete byť istí dlhou životnosťou.

Prezrite si našu a ak budete potrebovať pomôcť s výberom, sme tu pre vás. RAJA vám pomôže výrazne zvýšiť produktivitu a zabezpečiť ukážkové balenie produktov.

10 výsledkov
Radiť podľa Relevancie