0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Fólie, paletizácia

Trhom osvedčené ochranné fólie s európskou zárukou a kvalitné palety = profesionálna paletizácia!

Vyberte si z osvedčeného sortimentu paliet a paletizačného príslušenstva od európskeho špecialistu na balenie RAJA. Ponúkame všetko pre bezpečnú prepravu a skladovanie všetkých druhov nákladu.

Paletovanie je v súčasnosti jednou z najpoužívanejších manipulačných metód. Zefektívňuje celý proces skladovania a prepravy tovaru. Využite jeho potenciál v prospech svojho podniku. Šetrite ľudské zdroje, čas, priestor a peniaze.

Vyberte si z rôznych veľkostí a typov paliet. Klasické plastové palety sú ľahké, odolné, umývateľné, vhodné na skladovanie a vývoz. Mimoriadne ľahké tvarované palety INKA (hmotnosť od 3 kg) sú čoraz obľúbenejšie. Sú vyrobené z recyklovaných odrezkov dreva. Vyznačujú sa pevnosťou, stabilitou, vzduchotesnosťou a dobrou stohovateľnosťou.

  • Všetky palety v našej ponuke sú skladom, pripravené na okamžitú expedíciu po celej krajine - rýchle, pohodlné, spoľahlivé.

Pre efektívnu a bezpečnú paletizáciu sa nezaobídete bez príslušenstva na ochranu paliet. Odporúčame vám mať vždy dostatočnú zásobu kvalitných strečových fólií, penových/kartónových vložiek a prvkov na ochranu hrán a rohov - náš sortiment zahŕňa plastové prvky aj kartónové profily v niekoľkých veľkostiach. 

Medzi ďalšie praktické príslušenstvo patria rôzne druhy ochranných fólií a mimoriadne silné zosilnené lepiace pásky. S nami môžete zdokonaliť paletizáciu svojej prevádzky.

62 produktov

FILMS