Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,9/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Fólie, paletizácia

Trhom osvedčené ochranné fólie s európskou zárukou a kvalitné palety = profesionálna paletizácia!

Je bezpečné balenie tovaru pre transport súčasťou Vašej každodennej podnikateľskej činnosti? Potom ste na správnom mieste! V kategórií paletizácia a fólie nájdete efektívne obalové materiály pre bezkonkurenčnú ochranu a fixáciu Vašich paliet.


  • Pre zaistenie homogénneho nákladu je nejvyužívánějšia obalová fólia bezpochyby stretch fólia. Podľa frekvencie ovinu je strečová fólia k dispozícií ako ručná či strojná číra fólia alebo v rôznych farbách. Preverené európskou zárukou ProStretch garantujíca kvalitu materiálu súvisiacu s jej hrúbkou, dĺžkou, šířkou, hmotnosťou a jasným označením.

  • Pre jednoduché odvíjanie doporučujeme predopnutú pe fóliu. Nespornou výhodou je 2x menšia spotreba materiálu a minimalizácia času i pracovnej sily pri napínaní. Pri fixácií nesúrodých paliet s výčnelkami doporučujeme prilehavé pe fólie.

  • K nezbytným zložkám paletizácie sa jednoznačne radia palety. V eshope Rajapack nájdete plastové palety, ľahké a lacné alternatívy Inka z lisovaného dreva či v klasickej forme ako europalety.
  • Plastová EURO paleta je vhodná pre tuzemskú prepravu + vďaka technickým parametrom aj pre mezinárodný export.

  • Praktické preložky uľahčia stohovanie a oddelia tovar na paletách. Pre ochranu hrán nákladu využite kartónové alebo penové ochranné rohy a profily.

Podrobnejšie ako správne paletizovať a stohovať se dozviete na našem blogu Obaloviny.

63 produktov