0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Stroje na výrobu výplne

Vyskúšajte naše výkonné stroje na výrobu ochrannej výplne na mieru

V RAJA ponúkame širokú škálu výkonných strojov na výrobu ochrannej výplne určených pre nízku, strednú až veľmi intenzívnu produkciu. Naše stroje sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym potrebám a požiadavkám v oblasti obalovej techniky.

Stroje na výrobu vzduchovej výplne od Sealed Air sú špičkou v oblasti ochranného balenia. Vytvárajú bublinkovú fóliu a vzduchové vankúšiky najvyššej kvality. Vy tak máte istotu, že vaše produkty spoľahlivo držia a ochránia v krabiciach pred poškodením počas prepravy. Ľahko sa používajú, čo zabezpečuje rýchlu a spoľahlivú produkciu ochrannej výplne na mieru.

Čo sa týka výroby papierovej fixačnej výplne, odporúčame naše FillPak® a PadPak® stroje. Tieto systémy produkujú papierový výplňový materiál podľa špecifikácií baleného tovaru – v požadovaných dĺžkach, hmotnosti alebo tvaru výrobkov. Použitý papier je navyše ľahko recyklovateľný a 100 % ekologický. Ak ste ekologicky zodpovedný podnik, toto je riešenie šité na mieru pre vás.

Tieto stroje sa však nedajú len kúpiť, ale aj prenajať, čo ocenia firmy, ktoré ťažšie zvládajú sezónne špičky, no zvyšok roka majú relatívny pokoj a neoplatí sa im investovať do kúpy stroja. Využívajte najnovšie technológie v obalovej technike bez potreby veľkých počiatočných investícií.

Naše výkonné lisy a skartovačky transformujú starú kartonáž a papier do formy vysoko hodnotného výplňového materiálu. Týmto spôsobom nielenže ušetríte za nákup novej ochrannej výplne, ale aj získate viac skladovacieho priestoru. Opäť skvelá voľba pre podniky, ktoré neradi plytvajú materiálom a uprednostňujú recykláciu.

V RAJA sme hrdí na to, že ponúkame stroje, ktoré zvýšia produktivitu vašich baliacich procesov a zároveň prispievajú k ochrane životného prostredia. Neváhajte nás kontaktovať na bezplatnom telefónnom čísle 0800 400 414 pre viac informácií o našich produktoch a službách.

33 výsledkov
Radiť podľa Relevancie