0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Palety, ochrana paliet

Predaj paliet a ich ochrana v širokom sortimente Rajapack!

Staňte sa profesionálom v paletizácii. S výrobkami od špecialistu na balenie RAJA získate všetko príslušenstvo na balenie, upevňovanie a označovanie tovaru na paletách na jednom mieste, s rýchlym dodaním a za najlepšie ceny.

Ak je balenie veľkých objemov tovaru každodenným chlebom vašej firmy, v tejto kategórii nájdete všetko potrebné príslušenstvo na jeho bezpečnú prepravu a skladovanie.

Začnite vždy od podlahy - od palety. Využite potenciál úsporných plastových paliet. Sú ľahké, odolné, umývateľné, vhodné na skladovanie a vývoz, ľahko stohovateľné. Veľmi obľúbeným typom medzi našimi zákazníkmi sú extra ľahké tvarované palety INKA vyrobené z recyklovaného dreva.

Každý náklad musí byť bezpečne zabezpečený. Najpoužívanejším obalovým materiálom je nepochybne stretch fólia. S ohľadom na frekvenciu balenia ju ponúkame na ručné aj strojové použitie (vrátane baliacich strojov), v rôznych farbách a šírkach.

  • Na efektívnejšie balenie tovaru na paletách odporúčame predopnuté fólie (2x menšia spotreba materiálu a úspora času). PE zmršťovacie fólie sa používajú na fixáciu nerovnomerných zásielok. V mnohých prípadoch oceníte aj výhody klasickej bublinkovej fólie.
  • Neopomenuteľným pomocníkom pri fixácii tovaru sú viazacie pásky, ktoré využijete pri balení krabíc aj pri paletizácii. Ponúkame ich v mnohých vyhotoveniach (PP, textil) vrátane rôzneho príslušenstva.

16 výsledkov
Radiť podľa Relevancie