0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Prístroje pre popis, tlač etikiet

Všetko pre jednoduchú tlač etikiet, štítkov, čiarových kódov a rychlé označenie tovaru!

Objavte efektívnosť s našimi tlačiarňami etikiet a štítkovačmi

Kde nájsť spoľahlivé riešenie pre tlač etikiet a štítkov, ktoré zjednoduší označovanie tovaru? Presne tu! V ponuke máme vysoko výkonné prístroje, s ktorými môžete označiť výrobky, balíky, prístroje, regály aj inventár do niekoľkých sekúnd. Vyberte si štítkovač či termotlačiareň etikiet, ktoré zvládne ovládať každý. Vďaka intuitívnej obsluhe sa to naučíte raz-dva.

Kľúč k presnému označovaniu

Štítkovače a termotlačiarne sa používajú na tlač čiarových kódov, samolepiacich etikiet s kontaktnými údajmi, ako aj štítkov pre zásielky či produkty. Informačné štítky obsahujú rôzne údaje, ako napríklad názov a číslo produktu, cenu, popis, čiarový kód alebo QR kód. Tieto informácie sa dajú ľahko skenovať a čítať pomocou čítačiek čiarových kódov, čím sa eliminuje manuálne zadávanie a znižuje sa riziko chýb.

Používanie štítkovačov a termotlačiarní teda prináša viacero výhod. Zvyšuje sa efektivita a produktivita, znižuje sa chybovosť a zlepšuje sa sledovateľnosť produktov.

Pre rýchle označovanie rôznych predmetov v predajniach, skladoch alebo kanceláriách ponúkame permanentné lepiace a vysoko odolné popisovacie pásky. Obchodné a gastronomické zariadenia ocenia klasické etiketovacie kliešte, ktoré patria medzi najviac využívané produkty na označovanie ceny výrobkov. Profesionálna tlač etikiet, čiarových kódov i štítkov je tak otázkou niekoľkých sekúnd.

1 výsledok
Radiť podľa Relevancie