0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Darčekový baliaci materiál

Darčekový baliaci materiál nielen pre slávnostné okamžiky, ale aj v prípade každodenného použitia!

Oslňte svojich obchodných partnerov a zákazníkov dokonale zabaleným tovarom alebo darčekom. Kompletné vybavenie – od baliaceho papiera, cez výplňový materiál a darčekové fólie až po stuhy a dekoratívne doplnky si môžete vybrať z našej širokej ponuky baliacich materiálov. Nechajte svoj tovar vyniknúť v záplave konkurencie.

Vyberte si z mnohých druhov baliaceho papiera:

  • Medzi bestsellery patrí jednofarebný hodvábny papier, ktorý sa dodáva v najatraktívnejších odtieňoch celého farebného spektra.
  • Prirodzene pôsobiaci kraftový papier dodá darčekom moderný rustikálny vzhľad.
  • Lesklý darčekový papier prináša nádych elegancie.
  • Pre luxusný vzhľad siahnite po metalickej fólii. Najobľúbenejšie odstíny sú strieborná, zlatá a červená.
  • Chcete zabaliť darčeky kreatívne? Vyskúšajte obojstranný papier – každý balíček dostane pečať originality.

RAJA tip: Výnimočný vzhľad môžete dodať aj moderným papierom s geometrickými vzormi a inými motívmi. Kombinujte ho s decentnou stužkou.

Okrem estetickej hodnoty poskytujú baliace papiere aj dodatočnú ochranu darčekov, čím sa zníži riziko ich poškodenia, znečistenia alebo poškriabania.

Ďalšie obľúbené obaly predstavujú priehľadné fólie a celofán, ktoré sú vhodné najmä na darčekové koše. K darčekovým fóliám si nezabudnite zaobstarať odvíjače, ktoré fóliu rýchlo a rovno rozrežú na požadovanú veľkosť, čo uľahčí balenie veľkého množstva predmetov.

Priehľadnú fóliu a klasický baliaci papier skvele dopĺňajú dekoratívne doplnky, ako sú farebné stuhy, mašle, šnúrky alebo rozety. Vhodnou kombináciou farieb a materiálov môžete dosiahnuť výnimočného efektu – pre prirodzený vzhľad zvoľte lykové stuhy, zatiaľ čo zlaté a strieborné šnúrky vaše darčekové balenie rozžiaria. V našom sortimente nechýbajú ani ozdobné hviezdy, ktorými môžete okrem darčekov ozvláštniť aj darčekové tašky.

Ak balíte do krabice, nezabudnite okrem darčekového obalu aj na výplňový materiál. Ten môže tiež vyzerať štýlovo - napríklad v podobe farebných elastických prúžkov z papiera.

35 výsledkov
Radiť podľa Relevancie