0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Obaly na sťahovanie a archiváciu

Obaly na sťahovanie a archiváciu pre úschovu dokumentov + efektívne sťahovanie ľahko a rýchlo!

Sťahovanie a archivácia dokumentov pre vás s obalmi z RAJA e-shopu už nikdy nebudú nočnou morou. Sme popredným špecialistom na obalový materiál na európskom trhu a naše produkty ľuďom a firmám uľahčujú život. Obaly na sťahovanie a archivačné krabice z našej ponuky sú praktické, flexibilné a odolné.

Kartónové krabice na sťahovanie sú vyrobené z vlnitej lepenky, ktorá optimálne tlmí nárazy. Sú potiahnuté kraftovým papierom, ktorý zaručuje odolnosť voči vlhkosti, chladu alebo prepichnutiu. U nás si môžete vybrať ten správny obal podľa typu sťahovaných predmetov. Vedeli ste, že kartónová krabica je vhodná aj na dlhodobé skladovanie predmetov a tovaru?

  • Klopové krabice ponúkajú takmer neobmedzenú rozmerovú variabilitu. Sú ľahké, odolné a stohovateľné. Stačí ich rýchlo zložiť, naplniť a zalepiť. Na ľahké predmety použijete krabice z trojvrstvovej lepenky, na ťažšie predmety odporúčame zvoliť krabice z päťvrstvovej lepenky.
  • Na efektívnu prepravu a skladovanie odevov odporúčame zakúpiť špeciálne kartónové šatníkové boxy s robustnou vrúbkovanou tyčou a zásuvnou tyčou na fixáciu vešiakov. Majú široký otvor na jednoduché vkladanie a vyberanie oblečenia a chránia ho pred navlhnutím a mechanickým poškodením.
  • RAJA TIPCenovo výhodné krabice na sťahovanie. Potrebujete rýchlo, bezpečne a lacno zabaliť veľké množstvo vecí? Krabice z päťvrstvovej lepenky sú ideálnou voľbou. Majú pohodlné rukoväte pre snadnú manipuláciu, automatické zatváranie bez potreby lepenia a praktické miesto na štítky.

Na prehľadnú archiváciu zložiek, spisov alebo iných firemných dokumentov použite úložné boxy a archivačné krabice. Úložné boxy možno ukladať horizontálne alebo vertikálne, ideálne uložené v krabici s vekom a umiestnené v úložných regáloch.

Všetky archivačné kartónové krabice z našej ponuky sú recyklovateľné, šetrné k životnému prostrediu. Poskytnú vám bezpečné a prehľadné skladovanie akýchkoľvek dokumentov a tlačovín. Vašou úlohou bude nezabudnúť označiť každú krabici stručným popisom obsahu.

8 výsledkov
Radiť podľa Relevancie