0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Obalová technika, baliace stroje

Zvýšte produktivitu a znížte náklady: výkonné baliace stroje RAJA sú tu pre Vás!

S výkonnými baliacimi strojmi a obalovou technikou od spoločnosti RAJA v okamihu zvýšite produktivitu svojho podniku. Vďaka baleniu na mieru ušetríte náklady na materiál a pracovnú silu, optimalizujete svoj skladovací a prepravný systém. 

  • Vybrané baliace stroje na výrobu náplní si môžete u nás prenajať alebo si ich pred kúpou na 1 mesiac bezplatne vyskúšať. 

Ponúkame stroje pre malú, strednú a intenzívnu spotrebu rôznych druhov plniacich materiálov - vzduchových a papierových. Samozrejme, ponúkame kompletný sortiment príslušenstva od vzduchových vankúšikov až po skartovačky. 

Hľadáte profesionálne baliace a zatavovacie stroje, stroje na tlač/opisovanie etikiet, stroje na balenie do zmršťovacích fólií alebo zváračky fólií? Pomôžeme vám nájsť najlepšie baliace riešenie šité na mieru práve pre vašu firmu. 

Sme profesionáli s viac ako päťdesiatročnými skúsenosťami. Môžete sa na nás spoľahnúť. Zabezpečíme všetko od návrhu koncepcie, predvedenia strojov až po profesionálny servis. V našej ponuke nájdete baliace zariadenia a stroje od európskych lídrov v tejto oblasti - Sealed Air, Ranpak (stroje PadPak), HSM a ďalších. 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 800 500 515 alebo e-mailom: info@rajapack.cz. Naši pracovníci sú vám k dispozícii od pondelka do piatku. Pomôžeme vám vybrať profesionálne baliace stroje, ktoré sa stanú skutočnými pomocníkmi na nezaplatenie.

62 produktov

RAJASYSTEM