Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,9/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

JEDNODUCHO STOJÍME PRI VÁS!

Vitajte v RAJA!

Vydanie nového katalógu je vynikajúcou príležitosťou na prezentáciu opatrení, ktoré spoločnosť RAJA prijala s cieľom uspokojiť meniace sa potreby podnikov v týchto mimoriadne ťažkých hospodárskych časoch.

Aby sme vyhoveli potrebám vašej firmy, rozšírili sme našu ponuku!

Spoločnosť RAJA už mnoho rokov obohacuje a rozširuje svoju ponuku, aby poskytla najväčší výber obalov, ako aj širokú škálu priemyselných zariadení a kancelárskych a hygienických potrieb.

Vďaka tomu môžete byť flexibilnejší a ušetriť peniaze tým, že svoje nákupy spojíte s jedným dodávateľom.

Spoločnosť RAJA neustále obohacuje a rozširuje svoju ponuku, aby vám poskytla najväčší výber obalov, ako aj širokú škálu priemyselných zariadení a kancelárskych a hygienických potrieb.
Nákup od jedného dodávateľa vám umožní byť flexibilnejší a zároveň ušetriť peniaze.
V rokoch 2019 a 2021 získala skupina RAJA nových členov, ktorí sú veľkými spoločnosťami špecializujúcimi sa na distribúciu kancelárskych potrieb a nábytku, lídrami vo svojich oblastiach v 10 európskych krajinách. Viac informácií o spoločnostiach skupiny RAJA nájdete na stranách 4-5 a na stránke raja-group.com.

Inovácie pre neustále zlepšovanie environmentálnej zodpovednosti!

Ekológia je pre nás dôležitá, a preto všetky tímy skupiny RAJA usilovne pracujú na zlepšení environmentálnych aspektov vo všetkých oblastiach nášho podnikania.
Predovšetkým neustále dopĺňame náš sortiment o ekologické riešenia, ktoré môžu ľahko nahradiť bežné obaly. Ekologické obaly sú v našom katalógu a na webovej stránke rajapack.sk vždy označené zeleným symbolom!

Jednoducho získajte tie najlepšie služby!

Súčasné obdobie charakterizuje ťažká dostupnosť surovín a neustále rastúce ceny. Túto výzvu sa snažíme plniť a robíme všetko pre to, aby sme vám aj naďalej poskytovali tie najlepšie služby a udržiavali najvyššiu kvalitu: okamžitú dostupnosť výrobkov, poradenstvo a rýchle dodanie.

Vždy ste sa na nás mohli spoľahnúť, a teraz viac ako kedykoľvek predtým!
Ďakujeme vám za dôveru a za to, že ste si vybrali spoločnosť RAJA!

Za skupinu RAJA

Signature

Gabriela Fabianová
Country manažerka CZ a SK
Rajapack, s.r.o.