• 0800 400 414 Pondelok - piatok od 8:00 do 17:00
    info@rajapack.sk
  • Nákup vo veľkom? Cenová ponuka ZADARMO
  • 4,8/5
    Hodnotenie zákazníkov
  • Prvá objednávka? Dodanie ZADARMO od objednávky nad 55, - EUR
logo raja 0800 400 414 info@rajapack.sk
0,00 € Žiadny produkt
Rýchla objednávka

O spoločnosti RAJA

Na nás sa môžete vždy spoľahnúť!

SK edito image

Skupina RAJA neustále inovuje a ponúka profesionálne riešenia, ktoré sa dokonalo prispôsobia Vašim každodenným požiadavkám. Naše nové produkty reagujú na meniace sa potreby a sú ešte praktickejšie a užitočnejšie pre optimalizáciu vybavenia Vašej spoločnosti. Chceme aby vaše produkty mali čo najlepšie zabezpečenie pri preprave. Poradíme vám ako ušetriť peniaze a čas a ako zlepšiť váš image.

RAJA posilňuje svoju rolu v ekológii

Uvedomujeme si dôležitosť ochrany životného prostredia a preto rozširujeme ekologickú ponuku produktov. Ponúkame obaly znižujúce množstvo odpadu alebo znovupoužiteľné a recyklovateľné obaly: kartónové krabice, papierové lepiace pásky a obaly z prírodných surovín.


Vaša spokojnosť je našou prioritou

Naše obchodné tímy Vám sú k dispozícii na telefóne a sú tiež pripravení Vás navštíviť po celej Slovenskej republike. Naši špecialisti Vám poskytnú bezplatné poradenstvo a bezkonkurečnú kvalitu služieb. Všetky produkty z katalógu je možné jednoducho objednať tiež online na stránkach www.rajapack.sk. Objednávky doručujeme do 2-3 pracovných dní. Spoločnosť RAJA, s 18 pobočkami po Európe, je pripravená vyhovieť všetkým vašim potrebám, bez ohľadu na váš obchodný profil.


Ďakujeme vám za dôveru

Za skupinu RAJA

Gabriela Fabianová
Country manažérka CZ a SK
Rajapack, s.r.o.