• 0800 400 414 Pondelok - piatok od 8:00 do 17:00
    info@rajapack.sk
  • Nákup vo veľkom? Cenová ponuka ZADARMO
  • 4,8/5
    Hodnotenie zákazníkov
  • Prvá objednávka? Dodanie ZADARMO od objednávky nad 55, - EUR bez DPH
logo raja 0800 400 414 info@rajapack.sk
0,00 € Žiadny produkt
Rýchla objednávka

O spoločnosti RAJA

VITAJTE V RAJA!

SK edito image

SPOĽAHLIVÁ ZNAČKA, KTORÁ PLNÍ VAŠE POTREBY!

Naši zákazníci nám dôverujú už 65 rokov. Zakladáme si na povesti spoľahlivého partnera a to vďaka rešpektovaniu našich záväzkov a dodržiavanie štandardov, ktorými sú: okamžitá dostupnosť väčšiny našich produktov, spoľahlivosť doručenia objednávok v dodacej lehote a poskytovanie poradenstva našimi odborníkmi.

SPOĽAHNITE SA NA NÁS, SME EKOLOGICKY ZODPOVEDNÁ FIRMA

Kvalita našich výrobkov patrí medzi prvé z našich záväzkov. Naše tímy starostlivo vyberajú produkty, ktoré sú kvalitné a dbajú najmä na ich pôvod a výrobu: cez 86% našich výrobkov je vyrobených v Európe. Pod obchodnou značkou RAJA, ponúkame už 67 obalových produktov, kancelárskych potrieb a priemyselných výrobkov. Teraz ich nájdete v novo navrhnutých obaloch s viacjazyčnými informáciami po celej Európe. Výsledkom prístupu k životnému prostrediu je skutočnosť, že 55% obalov v našej ponuke je ekologických a obaly z plastov sú vyrobené z recyklovaných materiálov.


SPOĽAHNITE SA NA NAŠE INOVATÍVNE OBALY

Vďaka nášmu širokému sortimentu a bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti; ak pracujete z domu alebo v menšej firme či v nadnárodnej spoločnosti alebo v akomkoľvek sektore - distribúciu alebo služby, vám dokážeme ponúknuť na mieru. Obaly, ktoré ponúkame sú nielen ekonomické, ale aj inovatívne.

PLNÍME VŠETKY VAŠE POTREBY

Ak nakupujete väčšie množstvo rôznych obalov, alebo vybavenie, môžete ušetriť čas a peniaze nákupom u jedného dodávateľa. Aby sme vám dodali čo najrýchlejšie tovar, ktorý potrebujete k úspešnému podnikaniu, neustále rozširujeme našu ponuku. U nás nakúpite všetko, od krabíc a lepiacich pások, až po hygienické a pracovné potreby.

ZDIEĽAME NAŠE HODNOTY

Sme presvedčení, že práve teraz, viac ako inokedy, naša spoločnosť zastáva dôležitú sociálnu a spoločenskú rolu. Jeden z ďalších dôvodov, prečo nám naši zákazníci dôverujú a zostávajú verní. Skupina RAJA plní aj naďalej svoje záväzky chrániť a usilovať o rovnosť žien a mužov prostredníctvom projektu "Ženy a životné prostredie "vedený nadáciou RAJA-Danièle Marcovici, ktorý podporuje celý rad miestnych a medzinárodných nadácií a asociácií.


Ďakujeme, že nám dôverujete a že ste si vybrali RAJA!

Gabriela Fabianová
Country manažérka CZ a SK
Rajapack, s.r.o.