• 0800 400 414 Pondelok - piatok od 8:00 do 18:00
    info@rajapack.sk
  • Nákup vo veľkom? Cenová ponuka ZADARMO
  • 4,7/5
    Hodnotenie zákazníkov
  • Dodanie do 2-3 pracovných dní Dodanie ZADARMO od objednávky nad 200, - EUR
logo raja 0800 400 414 info@rajapack.sk
0,00 € Žiadny produkt
Rýchla objednávka

O spoločnosti RAJA

ZNAČKE RAJA
MÔŽETE DÔVEROVAŤ

ZNAČKE RAJA MÔŽETE DÔVEROVAŤ UŽ 65 ROKOV

Skupina RAJA práve oslávila svoje 65. výročie. Je to pre nás skvelá príležitosť ohliadnuť sa za uplynulým obdobím a zamyslieť sa nad tým, či sme zostali verní vytýčeným zásadám.

Je to pre nás tiež príležitosť poďakovať sa Vám za dôveru, ktorú ste nám prejavili a súčasne by sme Vás chceli informovať o prebiehajúcich projektoch a novinkách, ktoré pripravujeme.


65 ROKOV INOVÁCIÍ

Od založenia spoločnosti RAJA neustále investujeme do inovácie produktov. Naše nové produkty prispôsobujeme vývoju potrieb našich klientov, sú praktickejšie, hodnotnejšie a ponúkajú účinnejšiu ochranu. RAJA si je vedomá environmentálnych výziev a veľký dôraz kladie na ekológiu a ochranu životného prostredia, a preto neustále hľadá ekologické alternatívy obľúbených obalových produktov. Ponúkame ekologické riešenia a informujeme o produktoch, ktoré prispievajú k zníženiu spotreby obalov alebo využívajú recyklované materiály. V roku 2019 bola naša iniciatíva odmenená dvomi Oscarmi udelenými za 80% recyklovanú stretch fóliu a krabicu na fľaše s výplňovým materiálom.


65 ROKOV KVALITY SLUŽIEB

Spokojnosť našich zákazníkov bola vždy našou prioritou. Obchodné tými na telefóne a v terénu poskytujú našim klientom profesionálne poradenstvo a na webových stránkach získate prehľadné informácie o širokej ponuke produktov RAJA. Obalové materiály a vybavenia sú k dispozícií v našich distribučných strediskách a dodávané v čo najkratšom čase.


65 ROKOV ANGAŽOVANOSTI

Uvedomujeme si, že úloha podnikania nie je len hospodárska, ale aj sociálna a spoločenská. Nadácia RAJA - Danièle Marcovici podporuje od roku 2006 sociálne projekty v prospech posilnenia postavenia žien vo Francúzsku a na celom svete. Už viac než 100 000 žien v 55 krajinách využilo tieto akčné programy.

RAJA už viac než 20 rokov v duchu otvorenosti voči svetu vytvára zbierku súčasného umenia spojeného s obalovými materiálmi RAJA Art. Zúčastňujú sa kultúrnych partnerstiev, ako napr. Medzinárodný festival Bande Dessinée d'Angoulême a sponzorské akcie k organizovaniu výstav, najmä v centre Pompidou.

SÚČASNOSŤ

V roku 2019 skupina RAJA získala 3 veľké firmy v distribúcii kancelárskych potrieb a nábytku, JPG vo Francúzsku, Mondooffice v Taliansku, Kalamazoo v Španielsku a spoločnosť Bernard, distribútora čistiacich prostriedkov, zdravia a bezpečnosti na francúzskom trhu. Vďaka týmto novým značkám neustále rozširujeme našu ponuku, aby sme lepšie vyhoveli potrebám vybavenia pre Vaše podnikanie.

Ešte raz ďakujeme za Vašu dôveru a lojalitu.

Za skupinu RAJA

Gabriela Fabianová
Country manažérka CZ a SK
Rajapack, s.r.o.