• 0800 400 414 Pondelok - piatok od 8:00 do 18:00
  • Nákup vo veľkom? Cenová ponuka ZADARMO
  • 4,8/5
    Hodnotenie zákazníkov
  • Dodanie do 2-3 pracovných dní Dodanie ZADARMO od objednávky nad 200, - EUR
logo raja 0800 400 414
0,00 € Žiadny produkt
Rýchla objednávka

O spoločnosti RAJA

ZNAČKE RAJA
MÔŽETE DÔVEROVAŤ

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

V RAJA vždy kladieme dôraz na kvalitu našich produktov a služieb. Naše hodnoty nám umožňujú získavať trvalú dôveru a spokojnosť našich zákazníkov, ktorú neustále rozvíjame.

Ešte väčší výber

Vďaka širokej ponuke viac ako 2 500 produktov skladom, s dodaním do 2 až 3 dní, môžeme vyhovieť rozmanitým potrebám Vášho podnikania, či už ste malá prevádzkareň alebo veľká spoločnosť. Na stránkach nového katalógu nájdete nové a inovatívne obalové materiály, ktoré ochránia Vaše produkty, ale aj bohatý výber strojov a vybavenia do skladov, dielní a kancelárií.

Kvalita za najlepšie ceny

Mnoho našich produktov nesie názov RAJA. Značka RAJA znamená záruku kvality za najlepší ceny, s ohľadom na Váš rozpočet a charakter podnikania.

Servis a odborné poradenstvo

Naši obaloví špecialisti sú Vám k dispozícii na bezplatnej telefónnej linke, live chate, e-mailu alebo si s nimi môžete dohodnúť osobné stretnutie vo Vašej firme. Budujeme pre Vás lepší zážitok z nakupovania online prostredníctvom sprievodcov na uľahčenie voľby produktov, nových interaktívnych nástrojov a služieb.

Spoločnosť hrdá na svoje hodnoty

V RAJA veríme, že naše úlohy obchodu spoločnosti je viac ako podnikanie a preto ctíme korporátnu, sociálnu a environmentálnu zodpovednosť. Našu ponuku tvorí až 51% ekologických produktov, z trvalo udržateľných zdrojov a recyklovaných materiálov, ktoré Vám umožnia rozvinúť Váš podnik novým smerom.

Gabriela Fabianová