Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,9/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Kartónové krabice s vekom

Papierové krabice s vekom pre flexibilné balenie tovaru rôznych výšok!

Balíte a zasielate Vaše produkty rozličných veľkostí? Potom jednoznačne využite kartónové krabice s vekom:

  • Kartón bleskovo zložíte, vložíte vaše výrobky a jednoducho priklopíte veko. Kompletný obal potom len stačí uzavrieť lepiacou páskou popr. viazacou páskou a zásielka je pripravená na odoslanie k Vašim zákazníkom.
  • Kartónové krabice s vekom disponujú polkruhovými výsekmi pre ľahké otvorenie a uzavretie. Kartóny sú aj vo formáte A4.
  • Ideálne pre odolnejšie tovary ako sú tlačoviny, textil, hračky, atď. Do 30 kg. Vďaka plochému dodaniu šetrí skladový priestor.
  • Papierová krabica s vekom je často využívaná tlačiarňami pre balenie tlačovín a časopisov, online shopmi s módnym tovarom pre zasielanie tričiek, obuvi, kabeliek, predajňami kníh, kozmetiky, dekorácií, drogérie, pre tovar rôznych výšok atď.
  • Vďaka vonkajšej vrstve z najkvalitnejšieho papiera tzv. kraftový papier sú veľmi odolné voči poškodeniu, vlhkosti a prerazeniu pre optimálnu ochranu vložených výrobkov. Viac o kraftovom papiery - kraftlinery sa dozviete na obalovom portáli Obaloviny.cz
  • Pre úschovu menších i väčších vecí stavte na plastové či papierové úložné krabice s vekom. Multifunkčná úložná krabica aj box nájde svoje uplatnenie v kancelárii, škôlkach či na predajni do regálu aj do skladu pre zaistenie poriadku.

3 výsledky
Radiť podľa Relevancie