0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Antistatické sáčky a fólie

Antistatické sáčky a fólie pre staticky citlivé súčiastky a tovar!

V e-shope RAJA nájdete ESD sáčky pre ochranu menších krehkých výrobkov, ale tiež antistatické bublinkové fólie pre ochranu a obalenie objemnejších predmetov:

  • Antistatický sáčok spoľahlivo ochráni Vaše drobné elektrostaticky citlivé produkty pred poškodením či zničením z dôvodu vzniku statickej energie. Tieto typy balenia elektroniky poskytujú nielen zabezpečenie voči elektrickým nábojom, ale aj ochrana pred otrasmi a nepriaznivými vibračnými vplyvmi.
  • Antistatická bublinková fólia je ideálna pre základné dosky, procesory, adaptéry, mechaniky, pamäťové karty, lekárske prístroje či iné dlhé komponenty.
  • Pre signalizáciu elektrostaticky citlivých výrobkov odporúčame žlté antistatické etikety s varovnými textami v 4 jazykoch (AJ, FJ, NJ a holandčina). Tieto antistatické štítky sú tiež k dostaniu v našej ponuke.
  • Pre štandardnú ochranu výrobkov voči napätiu, kde nie je nutná dodatočná nárazuvzdorná ochrana ako napr. odolné elektronické súčiastky, káble, atď., využite klasické antistatické sáčky.

3 výsledky
Radiť podľa Relevancie