Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,9/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Darčekové krabice a krabičky

Darčekové krabice a krabičky na darčeky, pre malé i väčšie výrobky, módu!

Nezáleží, či hľadáte krabice na darčeky, víno či módne a predajné tovary:

  • Darčeková krabička je tým pravým pre rýchle balenie Vašich parfémov, šperkov, drobných reklamných predmetov a ich následného ovinutia darčekovým papierom , stužkou či mašľou.
  • Malé kartónové papierové krabičky sú ideálne taktiež pre separátne balenie drobných produktov v kartónoch alebo pre úschovu menšieho tovaru na predajni.
  • V ponuke objavíte kartóny s uzatvorením na magnet. Tieto ozdobné luxusné krabičky využijete na balenie darčekov, kozmetiky, odevov, dekoračných artiklov atď. Vhodné aj ako vianočné krabičky na balenie darčekov pre Vašich klientov či zamestnancov.
  • Pre drobné a krehké produkty odporúčame darčekové krabičky Rajapost vo formáte A9 z trojvrstvovej vlnitej lepenky.
  • Ak hľadáte vhodný obal na víno, potom sa pozrite na dekoratívne krabice na fľaše alebo kufríky na darčeky aj víno. V online veľkoobchode RAJA sú tieto ozdobné krabice k dostaniu v rozličných veľkostiach pre 1 až 3 vína.
Papierová darčeková krabica Vám vždy uľahčí balenie tovaru asymetrických tvarov a dodá Vašim darčekom atraktívny vzhľad. Bratislava,Nitra,Košice,Žilina,Martin? Papierové krabice Vám dodáme kamkoľvek do 2-3 dní!

6 výsledkov
Radiť podľa Relevancie