0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Darčekové krabice a krabičky

Darčekové krabice a krabičky na darčeky, pre malé i väčšie výrobky, módu!

Darčekové balenie jednoducho, rýchlo a štýlovo? So širokým sortimentom papierových darčekových krabičiek z e-shopu RAJA žiadny problém. Či už hľadáte väčšie alebo menšie darčekové krabice, reprezentatívne obaly na víno, parfumy, módu, šperky alebo drobnú elektroniku, máme pre vás riešenie. Sme popredným európskym špecialistom na obaly - s nami zabalíte čokoľvek.

Darčekové krabice sú ideálne na balenie širokej škály tovarov a výrobkov. Môžete ich použiť v kamenných predajniach aj v e-shopoch. Malé papierové krabičky sú vhodné aj na separátne balenie drobných výrobkov do väčších krabíc alebo na praktické uskladnenie menšieho tovaru v predajni či sklade.

Medzi veľmi obľúbené darčekové obaly patria krabice s magnetickým uzáverom. Sú elegantné a reprezentatívne. Dajú sa ľahko zložiť a zabaliť čokoľvek od kozmetiky až po oblečenie. Ponúkame ich v dvoch základných prevedeniach.

  • Darčekové krabičky s magnetickým uzáverom vyrobené z vlnitej lepenky potiahnutej jemným kraftovým papierom v hnedej farbe.
  • Darčekové krabičky s magnetickým uzáverom potiahnuté zvnútra aj zvonka lesklým papierom v čiernej, červenej alebo slonovinovej farbe pre skutočne luxusný vzhľad.

Biele krabice z hladkej lepenky možno použiť na balenie drobných predmetov alebo s aplikáciou stuhy či mašle ako darčekové balenie.

  • Chcete zefektívniť uzatváranie krabíc? Odporúčame použiť samolepiace kolieska, ktoré ponúkame v niekoľkých farebných variantoch.

Najobľúbenejším a najuniverzálnejším darčekom, ktorý neurazí takmer žiadneho dospelého, je určite fľaša dobrého vína. Alebo viac fliaš ešte lepšieho vína. V našom e-shope nájdete mnoho druhov darčekových krabíc na víno z hrubej mikrovlnnej lepenky a v mnohých farbách, ktoré sú estetickým a zároveň funkčným obalom - chránia fľašu pred poškodením.

Súčasťou našej ponuky sú, samozrejme, aj krabičky na šperky a drobné módne doplnky. Sú vyrobené z pevného kartónu s lesklým povrchom v bielej alebo čiernej farbe. Skladajú sa jedným ťahom - stačí zatlačiť na okraje (krabička sa otvorí) a po vložení predmetu ju ľahko uzavrieť stlačením bočných chlopní. A ak chcete darčekom naozaj zaujať, použite drobnú skladacie krabičku so saténovou mašľou.

7 výsledkov
Radiť podľa Relevancie