0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Darčekové tašky s leskom

Štýlové darčekové tašky s leskom pre vysoko dekoratívne a rýchle balenie!

Darčekové tašky s leskom posúvajú hranice obyčajných obalových materiálov. Reprezentujú vašu firmu a hovoria o tom, že vám záleží na detailoch. Na maličkostiach. A tie ocení každý klient i obchodný partner, ktorého chcete obdarovať.

Naše lesklé papierové tašky sú elegantné a môžu ich využiť rôzne firmy – či ide o vinotéky, butiky, klenotníctva, obchody s darčekovým tovarom, pochutinami a podobne. Využitie nájdu aj na konferenciách, na ktorých sa chystáte darovať firemné reklamné predmety. Vyberte si z množstva rozmerov – malé lesklé tašky (ideálne napríklad na šperky), stredné i veľké.

Okrem klasických lesklých máme v ponuke i matné varianty tašiek. Aj ponuka farieb je široká, aby ladili k farbám akejkoľvek firmy. Či hľadáte papierové tašky na víno alebo tašku cez rameno, tu ste správne. Prezentujte darčeky na úrovni, obal totiž predáva.

Do ponuky sme zaradili i špeciálne darčekové tašky s okienkom z lakovaného papiera, vďaka ktorému môžete okamžite propagovať obsah tašky.

Predstavte si, ako vaše logo svieti na papierových taškách s potlačou, ako sa blyští na slnku a upúta pozornosť každého, kto prejde okolo. Ide o efektívny marketingový spôsob, ako šíriť povedomie o vašej firme. Môže to byť práve ten správny nástroj, ktorý vaše podnikanie posunie o krok vpred.

Mysleli sme nielen na vzhľad, ale aj na kvalitu, pevnosť a odolnosť. Vďaka tomu zvládnu uniesť aj ťažšie predmety. Nemusíte sa tak báť, že by sa roztrhli pod náporom váhy prémiového vína, pevné kartónové dno unesie veľa.

A prečo si vybrať práve papierové tašky? Pretože s týmto obalovým materiálom budete mať najmenej práce. Nemusíte sa namáhať s baliacim papierom, nepotrebujete lepiacu pásku, ozdobné stuhy ani špeciálne baliace zručnosti. Darček do tašky iba vložíte, rozdáte a máte postarané o množstvo klientov. Pre atraktívne balenie v taške odporúčame hodvábny papier, ktorý prepožičia daru nadštandardný vzhľad.

5 výsledkov
Radiť podľa Relevancie