0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Stuhy, stužky

Stuhy a stužky nesmú chýbať pri balení darčekov

V našej ponuke nájdete široký výber stúh a stužiek, ktoré sú nevyhnutným doplnkom pre každé darčekové balenie. Či už ide o saténovú stužku, darčekovú stužku alebo papierovú mašľu, každý z týchto produktov pridáva vašim darčekom osobitý šarm a eleganciu.

Darčekové stuhy sú všestranným riešením pre každý typ balenia. Vďaka širokej palete farieb a vzorov sa ľahko prispôsobia akémukoľvek štýlu balenia. Či už potrebujete decentnú ozdobu alebo chcete vytvoriť výrazný dekoračný element, S darčekovými stuhami sa môžete kreatívne vyhrať. Sú vhodné na rôzne príležitosti, ako sú narodeniny, svadby, Vianoce alebo jubileá.

Saténové stuhy sú synonymom luxusu a elegancie. Hladký a lesklý povrch dodáva každému balíku sofistikovaný vzhľad. K dispozícii máme rôzne farby – klasické zlaté, strieborné i živé farebné odtiene. Vytvorte z nich nápadité mašle alebo originálne dekorácie, ktoré zvýraznia krásu vášho darčeka.

Papierové mašle pridávajú každému darčeku dotyk originality a elegancie. Pokiaľ máte veľa práce a nestíhate vymýšľať dekorácie zo stúh, hotové mašle vám ušetria veľa času. Zároveň sú vhodné pre firmy, ktoré hľadajú ekologickú a štýlovú alternatívu k tradičným stuhám.

V e-shope RAJA nájdete doplnky, vďaka ktorým ožije každý balík. Okrem vyššie spomenutých produktov u nás nájdete aj praktické odvíjače stužiek, ozdobné hviezdy i povrázky vo viacerých prevedeniach. Keďže v RAJA sledujeme trendy a máme radi udržateľné materiály, môžete si u nás zakúpiť prírodné lyko. Nielenže vám poslúži ako výplň krabíc, ale tiež s ním môžete vykúzliť dekoráciu na balíky.

12 výsledkov
Radiť podľa Relevancie