0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Darčekové tašky s točenými uškami

Darčekové tašky s točenými uškami vo veľmi žiadanom prirodzenom vzhľade!

Darčekové tašky s točenými uškami sú skvelou voľbou pre firmy, ktoré chcú svojim zákazníkom ponúknuť produkty v kvalitných a pevných obaloch. Tieto tašky sú vyrobené z kvalitného kraft papiera, ktorý je nielen silný a odolný, ale taktiež nezaťažuje životné prostredie.

Dizajnom a kvalitou sa naše darčekové obaly odlišujú od bežných papierových tašiek. Nemusíte sa obávať, že by neuniesli ťažšie predmety. Kraftový papier unesie i vyššiu váhu. Pokiaľ hľadáte niečo elegantnejšie, vyberte si matné tašky so štruktúrovaným povrchom.

Produkty, ktoré si zaslúžia obdiv pekne vyniknú v taškách s okienkom a štítkom. Mini farebné kraftové tašky využijete na malé predmety, zatiaľ čo naše maxi tašky spoľahlivo pojmú viacero predmetov.

V ponuke nemôžu chýbať ani luxusné tašky s bavlnenými uškami. Perfektne sa hodia na zabalenie exkluzívneho sortimentu – pôsobia elegantne a sú praktické. Ak hľadáte niečo menej tradičné, siahnite po taškách v tvare krabice.

A čo poviete na bodkované či reklamné tašky s potlačou? Bez ohľadu na to, či preferujete minimalizmus alebo výrazné farby, u nás nájdete tašky, ktoré sa prispôsobia vašim očakávaniam. Zaujmite svojich klientov a partnerov elegantným darčekovým obalom, či ide o firemnú akciu, sviatky, narodeniny alebo akúkoľvek inú príležitosť.

Máme papierové tašky na každú príležitosť – od najjednoduchších až po exkluzívne. Stačí tak málo a môžete šíriť pozitívne povedomie o vašej značke. Ak máte záujem o potlač tašiek, všimnite si reklamné papierové tašky s potlačou, popr. nás neváhajte kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok v oblasti výroby na zákazku.

15 výsledkov
Radiť podľa Relevancie