0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Bublinková fólia

Bublinková fólia patrí k najuniverzálnejším obalovým materiálom vôbec!

Vsaďte na najuniverzálnejšieho pomocníka pri balení produktov v podobe bublinkovej fólie. Spoľahlivo ochráni váš tovar pred poškodením. Či už potrebujete niečo uskladniť, alebo zasielate tovar zo svojho e-shopu či inej firmy a používate veľa obalového materiálu, rolka bublinkovej fólie patrí k základnému vybaveniu každej firmy.

Okrem toho, že chráni tovar pred nárazmi a poškodením, je aj skvelým výplňovým materiálom do krabíc. Bublinková fólia je veľmi flexibilná a dokonale sa prispôsobí rôznym tvarom. Po uzavretí krabice si tak môžete byť istí, že sa náklad ani nehne.

Bublinková fólia môže pomôcť ochrániť aj krehký tovar, ako sú napríklad výrobky zo skla, porcelánu a ďalšie. K rozbitiu náchylné predmety stačí obaliť – a pre istotu zabezpečiť okraje lepiacou páskou.

RAJA tip: Potrebujete zabaliť umelecké diela? Bublinková fólia zabezpečí obrazy a iné cenné diela pred nárazmi, poškriabaním a prachom.

V našej ponuke nájdete štandardnú metráž v roliach od 50 do 100 m. Nechýbajú ani perforované fólie, ktorých výhodou je, že sa zaobídete bez nožníc a noža – jednotlivé časti od seba ľahko oddelíte ľahkým potiahnutím a získate veľkosť, akú potrebujete.

Elektrostatické bublinkové fólie môžete použiť najmä na balenie mobilných telefónov, tabletov, notebookov, pevných diskov a akejkoľvek elektroniky.

Váhate, či si zaobstarať fóliu s veľkými alebo drobnými bublinkami? Veľké bubliny sú vhodné pre objemné a citlivé predmety, zatiaľ čo drobné bubliny sú ideálne pre menšie a ľahšie predmety.

Záleží vám na životnom prostredí? Potom vás nadchnú bublinkové fólie zo 100% recyklovateľných materiálov. Zakúpiť si u nás môžete aj recyklovaný bublinkový papier – ten vyniká tým, že medzi jeho vrstvami je vzduch, vďaka čomu papier pohlcuje nárazy. Môžete naň tiež písať a označiť si ním napríklad tovar v sklade.

Vďaka širokej ponuke bublinkových fólií môžete zabaliť čokoľvek – od malého a ľahkého cez stredný až po veľký a ťažký náklad. Navyše za príjemnú a férovú cenu. Nech si vezmete akékoľvek množstvo, za meter zaplatíte stále rovnako.

Okrem bublinkovej fólie sa nezabudnite pozrieť aj na bublinkové sáčky.

9 výsledkov
Radiť podľa Relevancie