0800 400 414
Pondelok - piatok (8:00 - 17:00) info@rajapack.sk
Nákup vo veľkom?
Cenová ponuka ZADARMO
4,8/5
Hodnotenie zákazníkov
0
Pokračovať v nákupe

Kartónové krabice na sťahovanie

Krabice na sťahovanie pre rýchlu a bezpečnú manipuláciu a transport!

Uľahčite si prácu s krabicami na sťahovanie od špecialistu na obalový materiál RAJA. Všetky kartónové krabice u nás môžete kúpiť na jednom mieste, pohodlne a s rýchlym doručením po celej Slovenskej republike. Papierové krabice z našho sortimentu sú ekologické, recyklovateľné a vyrobené s ohľadom na životné prostredie. Sú ideálne nielen na organizované a efektívne sťahovanie, ale sú vhodné aj na krátkodobé a dlhodobé skladovanie.

RAJA TIP: Cenovo výhodné krabice na sťahovanie z kvalitnej päťvrstvovej lepenky spoľahlivo ochránia váš tovar počas sťahovania. Majú vysokú nosnosť a pohodlné rukoväte na jednoduchú manipuláciu. Vďaka automatickej montáži ich nie je potrebné lepiť. Okrem toho majú priestor na nápisy, čo pomáha rýchlo identifikovať ich obsah. Sú ideálnou voľbou na rýchle a prehľadné sťahovanie rôzneho tovaru, od dokumentov po darčekové predmety.

Najuniverzálnejším obalom súčasnosti sú klasické klopové krabice. Pri výbere obalového materiálu na sťahovanie oceníte ich neobmedzený rozmerový potenciál. Sú ľahké, odolné, ľahko skladovateľné a vhodné na paletizáciu.

  • Trojvrstvové krabice sa odporúčajú na skladovanie ľahšieho tovaru do 30 kg.
  • Päťvrstvové krabice používajte na väčšie a ťažšie predmety, ktoré sú citlivé na poškodenie. Pri sťahovaní oceníte ich odolnosť nielen voči nárazom, ale aj voči vertikálnemu tlaku.

Na efektívnu prepravu a skladovanie oblečenia odporúčame zakúpiť špeciálne kartónové šatníkové boxy. Sú vybavené robustnou vrúbkovanou tyčou a zásuvnou tyčou na upevnenie vešiakov. Majú široký otvor na jednoduché vkladanie a vyberanie oblečenia a veľmi dobre ho chránia pred navlhnutím a mechanickým poškodením.

Potrebujete nakúpiť všetky sťahovacie potreby rýchlo a na jednom mieste? Pripravili sme pre vás praktickú súpravu, vďaka ktorej bude sťahovanie hračka. Obsahuje 40 krabic na sťahovanie s rukoväťami z vysoko odolnej päťvrstvovej vlnitej lepenky, 1 rolku bublinkovej fólie (šírka 1000 mm, dĺžka 25 m), 6 roliek samolepiacej pásky RAJATAPE PP a 1 úsporný ručný rozbaľovač. Ako bezplatný darček vám pribalíme permanentný popisovač.

4 výsledky
Radiť podľa Relevancie